Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Shanks ile Gorosei'nin Münasebeti ve Kayalar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Shanks-Gorosei münasebetinden ziyade Gorosei Shanks’ı neden orda esir almıcak onu merak ediyorum.Goroseiler gördüğümüz kadarıyla savaşçı kişiler.Eğer Shanks’ta hükümet adamı falan değilse(ki muhtemelen değil) tek başına odanıza gelen bir yonkoyu ele geçirmekten daha mantıklı ne olabilir ?

Umarım Oda bunun altını doldurur.

Shanks-Gorosei münasebetinden ziyade Gorosei Shanks’ı neden orda esir almıcak onu merak ediyorum.Goroseiler gördüğümüz kadarıyla savaşçı kişiler.Eğer Shanks’ta hükümet adamı falan değilse(ki muhtemelen değil) tek başına odanıza gelen bir yonkoyu ele geçirmekten daha mantıklı ne olabilir ?

Gorosei ile Shanks'ın gizli bir şekilde ortak hareket ettiği belli. Ortak hareket ettiğin adamı niye yakalayasın ki? Bu ortaklığın dünya hükümeti adına olduğunu da zannetmiyorum.

Gorosei ile Shanks'ın gizli bir şekilde ortak hareket ettiği belli. Ortak hareket ettiğin adamı niye yakalayasın ki? Bu ortaklığın dünya hükümeti adına olduğunu da zannetmiyorum.
Ortak hareket ettiği belli değil.Dediğin gibi bir durum yapmaz bence Oda.Shanks bu adamın(Oda'nın) en sevdiği karakterlerden gidipte goroyla ortak hareket ettirip karizmasını çizdirmez.Çünkü gorosei çokta iyi insanlar değil.Shanks hem Oda'nın hem fanların çok sevdiği bir karakterken böyle insanlarla ortak hareket ettirmez heralde.

Ben Shanks ' ın dengeyi korumak için böyle davrandığını düşünüyorum. Dengeyi bozacak şeyler olunca Marineford Savaşı gibi her şey altüst oluyor.

Muhtemelen Shanks'ın elinde bir koz vardır. Doflamingo gibi yani.

Bana kalırsa eğer Shanks ölürse Denge bayağı bir bozulur ve İmparatorlar harekete geçer.Marineford Savaşından da şunu anlıyoruz ki Shanks Beyazsakal gibi denizin dengesini korumaya çalışıyor.Eğer Shanks ölürse geriye sadece yıkım isteyen imparatorlar kalıyor.Bana göre Mama,Kaido gibilerin tam anlamıyla harekete geçememesinin tek nedeni Shanks.Burda Shanks biraz iyi korsan rolünde aslında.O ölürse,herşey patlar.Hükümet bu riski almak istemiyor.

Önce Sengoku,sonra Gorosei.Shanks'ın Hükümetle bağı düşündüğümüzden daha büyüktür belki

Aynen öyle olmalı.Bana nedense Oda bu boşluğu doldurmucak,konuşmalarını ve ayrılışlarını gösterip konuyu kapatıcak gibi geliyor.Ondan hafiften tedirginim de inşallah doldurur altını.
Bunu doldurması lazım ya. Öyle geçiştirilecek bir şey değil.
Umarım yine Teach'ı şikayet etmemiştir. Tek temennim bu. :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık