Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] Şeytan Meyvesi Döngüsü

Güzel açıklamalar yapmışsın eline sağlık.:good:

Mantıken olması gerekenler konuda yazıldığı şekilde.Özellikle döngü kısmı tıpatıp açıkladığın şekilde çıkmazsa bende şaşırırım.Burgess'in bohçasını güzel yakalamışsın iyi bir kanıt olmuş.

Okurken aklıma farklı birşey geldi sadece bir noktaya farklı bir yaklaşım getirmek istiyorum.

Karmel anayı bütün yuttuğu için meyvenin geçmesi kısmı mantıklı.Ancak şöyle de olabilir mi acaba ?

Mangaka Sanji için bazen bir şeytan meyvesi olduğunu düşünüyorum diyordu.Eğer birisi şeytan meyvelerinden birini yediği an kendisi bir şeytan meyvesine dönüşüyor olabilir mi ? Yani Luffy lastik meyvesini yedikten sonra artık lastik meyvesi diye adlandırılan şey onun bedeni olabilir mi demek istiyorum.Eğer böyle olursa herkes yürüyen bir şeytan meyvesine dönüştüğü için kişiyi öldürüp ısırık almakta yeterli olabilir.

Ancak bütün yutma konusu daha akla yatkın tabii.Sadece mangakanın Sanji lafı aklıma garip sorular getirdi birşeyler ima ediyormuş gibi konuşmuş.
Kişiyi öldürüp, ısırmak yeterli olmuyor. Tüm yutmak lazım. Böylece meyve ruhu kişinin bedeninden çıkınca gidecek yer bulamayıp, doğrudan kullanıcıyı yiyen kişinin bedenine girer.

Eline sağlık. Burgess'in bohçasındaki meyveleri hatırlamıyordum. Bu sebeple bir parça yemenin de işe yarayabileceğini düşünüyordum. Yazın çok daha mantıklı.

Yemeden önce de anormal güçlüydü bence. Devi tek hamlede öldürmesi, o yaşta hayvanlar karşısındaki üstünlüğü vs.

Ama Carmel Anayı a-normal olduğu için yemiştir. : o)
Burgess'ın bohçasında meyve olduğu kesin değil. Sadece tahmin. Ancak Luffy'nın meyve gücünü çalmaya çalıştığı için akla en yatkın açıklama bu şimdilik.

Teach'in anlık olarak dokunduğunun meyvesini kapatmak yerine anlık olarak meyveyi kullanıcıdan çekmesi fazla olmuş ama inanılmaz ihtimaller doğurduğu için sevdim.

Aklıma hep Kuma geliyor niyeyse. Dokunarak acı ve stres çıkarabiliyorsa ölü bedenden de meyve ruhu çıkaramaz mı merak ediyorum.

Teach'in anlık olarak dokunduğunun meyvesini kapatmak yerine anlık olarak meyveyi kullanıcıdan çekmesi fazla olmuş ama inanılmaz ihtimaller doğurduğu için sevdim.

Aklıma hep Kuma geliyor niyeyse. Dokunarak acı ve stres çıkarabiliyorsa ölü bedenden de meyve ruhu çıkaramaz mı merak ediyorum.
Teach'in meye ruhu çekmesi, meyve gücünü nasıl iptal ettiğine dair bir dayanak noktası oluşturuyor.

Güzel konu olmuş, eline sağlık. Meyve döngüsü çok mantıklı gelse de bana daha farklı bir şey çıkacakmış gibi geliyor. Oda tahmin edilmeyi pek seven bir vatandaş değil. Ayrıca Burgess'de Luffy'nin orada olduğunu bilmiyordu ilk başlarda, o hengame de Şeytan meyvesinin meyvesini bulduysa helal olsun ama zorlama olurdu gibi. Birde bıçakla dalması hırsızlığa bir gönderme mi yoksa kesici alet kullanıp direk işi bitirmek mi istedi orası da muamma? Sonuçta B. Haki kullanabilen bir vatandaş.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık