Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sevdiğiniz Atari Oyunları

Tsubasa'yı görmesem üzülürdüm benim için başkadır çok severdim :) Onun dışında snow bros mükemmeldi; goal, contra, tank da çok güzeldir. Atari başkaydı ya artık oyunlarda bu tat yok, ya da biz büyüdük diye öyle oldu :(

Cp0Lucci

Mortal Kombat, Süper Mario , Adventure İsland, Circus , Dragon Ball Z, Ninja Kaplumbağalar

En çok mario ile tmnt oynardım.Yalnız tmnt ilerlemeli değil vs modu oynardım.Road fighter,nes soccer ve duck hunt da vardı.Nes soccer o dönem bile komik bir oyundu bence şutlar tipler falan. :D Road fighter sağlam oyundu ama.Ördek vurma da silahla güzel oluyordu tabii. :D

Tankı kendi atarimde değil başkalarında oynadığımı hatırlıyorum efsane tabii o.

Ancak soracak olursanız Bomberman üstüne tanımam inanılmaz keyifli şimdi olsun yine oynarım.Atariden oynamadım pcnin yeni geldiği zamanlarda oynamıştım.

Futbol olarak şu efsaneydi.Save kodları ve turnuvası vardı.Save numaralarını not almak lazımdı oyun baya zevkliydi.

Goal 3 ile Nes oyununu karıştırmışım pardon.

Son düzenleme:
Circus, Tank 90, Contra, Olimpiyatlar, TMNT ve Harry Potter oyunu ilk aklıma gelenler.

Bir de bir bara girip bardaki farklı tiplerle (timsah kafalı adam, uzaylı, barmaid vs.) hava hokeyi oynadığımız bir oyun vardı. Her rakibin farklı oyun tarzı vardı çok zevkliydi. Nedendir bilmem birkaç gecedir bu oyun rüyama giriyor, bilinçaltımda kalmış demek ki, konunun açılması hoş bi tesadüf oldu :) Oyunun adını bir türlü hatırlayamıyorum bilen var mı acaba?

Circus, Tank 90, Contra, Olimpiyatlar, TMNT ve Harry Potter oyunu ilk aklıma gelenler.

Bir de bir bara girip bardaki farklı tiplerle (timsah kafalı adam, uzaylı, barmaid vs.) hava hokeyi oynadığımız bir oyun vardı. Her rakibin farklı oyun tarzı vardı çok zevkliydi. Nedendir bilmem birkaç gecedir bu oyun rüyama giriyor, bilinçaltımda kalmış demek ki, konunun açılması hoş bi tesadüf oldu :) Oyunun adını bir türlü hatırlayamıyorum bilen var mı acaba?
Shufflepuck Cafe diye bisey varda o değildir sanırım :D

Aklıma gelmişken şunu da bırakayım. Splatterhouse da efsanedir. Sonradan pc oyunu filanda çıktı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık