Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Seride En Çok Hayal Kırıklığına Uğradığınız An

Sizce hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    259
Adam ''Kılıç ustası'' ünvanı da bu şekilde. Yani Crocodile'a yenilse bile ünvan yine de kaybolmayacak. Onu sadece bir kılıç ustası yenerse ünvanı elde edebilecek. O da Zoro'yu eğitti bu yüzden yani o ünvanı bırakacağı kişiye. Fakat bu zamandan sonra Zoro Mihawk ile kapışmaz ünvan ona başka bir şekilde kalacak veya ünvan doğrudan geçecek.
Önceden ben de böyle düşünüyordum ama artık Zoro vs Mihawk'ın 2.raundunu bekliyorum.

Şıklar arasında Shanks reyizin boş yere kol vermesi. Ama asıl hayal kırıklığı olan yer kötü taraftan kimselerin ölmemesi. En basitinden WB'nin en güçlü adam olarak tanıtılıp MF'da WB'ye karşı savaşan kodamanlardan en azından birinin ölmemesi büyük rezillik bana göre seri adına.

Önceden ben de böyle düşünüyordum ama artık Zoro vs Mihawk'ın 2.raundunu bekliyorum.
Sanmıyorum ben bir daha dövüşebileceklerini. Hatta karşılaşacaklarını bile düşünmüyorum.
Kuma nerden biliyordu o zaman ? İşte böyle adamı ters köşe yaparlar :hhh:
Belki Mihawk da Devrimcidir ve o yüzden biliyordur. Hadi Kuma'yı da ekleyelim :)

Fakat o Luffy'i Hancock'un yanına gönderiyor ve o adaya erkek girmesi yasak. Olmadı bence Kuma da bilmiyor :D :hhh:

@Sir Crocodile
Çöldeki kum girdabı gibisin :D
@Eustass Captain Kidd Güzel olmuş :D
Dof fanlarına Groundo Death atmış gibi oldu biraz. :D

Herkes bir gün Crocodile fanı olacak...

Şunu yaparsam Dof fanlarını durdurabilirim bunu yaparsam Dof fanlarını durdurabilirim! Aç gözlerini Korsanfan! Ateşli idealizmin beni tiskinidiriyor. İdealler ancak onlar gerçeğe dönüştürebilecek kişiler tarafından ağıza alınmalıdır.
- Sir Crocodile...
@Daredewill and @Eustass Captain Kidd :ehe::a:

shanks ın ölümünün teach in elinden olacağını düşündüğüm gibi, mihawk ın ölümünün de shiryuu nun elinden olacağını düşünüyorum. sonra zoro shiryuu ile kapışır ve unvanı kapar.
Bu çok klişe bir teori. Ben de böyle düşünüyordum ama artık farklı düşünüyorum. Bu adamlar 2.kez kapışmazlarsa kimse tatmin olmaz.

Zoro gözünüzde nasıl bir yerde acaba ya, bu niye bir hayal kırıklığına sebebiyet versin ki, o dönem bu adam daha çaylak sayılır. Cidden bir karakteri tanrılaştırmak kötü. Adamın bir hayali var ve bunu gerçekleştirmek için yoluna neyin çıktığı, hangi kararları vermesi gerektiği pek de dokunmamalı okuyucuya. :/

Benim için net Ace'in mallığıdır. Çok ümitliydim o karakterden. Özellikle kelepçelerin çıktığı, Luffy'le birlikte denizcileri döve döve ilerledikleri bir sahne vardı; dedim tamam kurtuldu bizim oğlan. Ama yoooooh "bubamu karıştırma şerefsiz" diye atar yapmak zorunda. :)

Amiral Fuji, amiral deyince böyle bir beklenti oluşmuştu, hatta kör falan görünce bir acaba dedim ama vasıfsız çıktı. Amirallik ele ayağa düştü.

İlk izlerken Luffy'nin idam sehpasında ölümü o kadar çabuk kabullenebilmesi ben de büyük hayal kırıklığı yaratmıştı diye hatırlıyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık