Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Seride En Çok Hayal Kırıklığına Uğradığınız An

Sizce hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    259
Nico robin in o geveze adamı öldürememesi (ismini hatırlamadım). Onun dışında yazılan seçenekler seriye leke değil tat getirmiştir. Kendi fikrim serinin tamamında sıkıldıgım sevmediğim yer yok çünki bireysel değilde tayfayı komple seven biriyim. Bu yüzden her birinin hikayesi, yaşadıkları, gelişimleri bana hoş gelir. Tabi diğer arkadaşlarında kendi tercihleri başka olabilir olan seçeneklerden rahatsız oldugum bişey yok

Böyle düşünen bi tek sen varsın heralde.
Koala konusunda ben de katılıyorum. Gerçi Sabo'nun geliş şekli de çok basit bir senaryoya bağlanmıştı.

En azından hafızasını kaybetmesi yerine devrim devrim diye çıldıran bir Sabo görmek isterdim. Devrime zarar verir diye savaşa gelmeyen falan.

Adam 20 yıllık torununu öldürüyorken müdahale etmedi 6 aylık coby için niye kendini riske atsın.
Ace'in tuttuğu yol belli. (Şimdi senin torunun atıyorum PKK saflarında devlete karşı silah kaldırsa ve öldürülmeye çalışılırsa ne yapacaksın?) Ama kendi altındakini korumaya yeltenmiyorsun? İkisi farklı şeyler. Ace, Garp'ın otoritesini tanıdığı bir güç tarafından idama mahkum edildi, karşı gelmemesi doğal. Duygusal yaklaşımlar bunlar :(

Ace spoilerini yediğimde efsane bir şekilde öleceğini düşünmüştüm. Senaryo icabı ölünce epey hayal kırıklığına uğramıştım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık