Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Seri Sonunda Zoro'nun Seviyesi

Finalde hangi seviyeye ulaşır ?

• Kullanılan toplam oy
    223
Oda Akainu için 1 yılda KK olur dedi. 3.6 milyarlık bir adam için bunu demeyeceği aşikar.

Konuya gelirsek, Zoro gelişmeye devam ederse Yonko gücüne gelir bence. Niye dursun ki? Zirvesi Mihawk'ın çok az altı olur.
Ana karakter olursa 1 yılda KK olur evet. Her dövüşte güçleneceği için ve hali hazırda belli bir seviyenin üstünde olduğu için bu süre yeter de artar. Luffy'nin ve bizimkilerin ne kadar kısa sürede hangi icraatları yaptığı belli Akainu da 1 yıla KK olur "ana karakter" olursa. Yoksa sal bu adamı şimdi denizlere korsan olsun totosu durmazsa 1 yıla kalmaz cenazesini kaldırırlar. Ya da hiçbir yapma 1 yıl ver Akainu'ya OP'daki en güçlü adam olsun falan. Bu adamın ederi 3.5m'dir benim gözümde ortada bir handikap yoksa da herhangi bir yonkoyu yenemez.

Zoro'nun zirve hali Akainu'yu çok az farkla da olsa geçer herhangi bir yonko kadar güçlü olmaz. Akainu korsan olsa alacağı ödüle 3.5 demiştim Zoro da 3.6 ya da 3.7 olur işte. Akainu ile yonko seviyesi arasında gelmiş geçmiş en güçlü sağ kol olur diyeceğim de bunun için Şebek'in tayfayı saymamak lazım. Onun tayfayı geçecek bir tayfa bir daha kurulamaz herhalde OP tarihinde. Onlar değişik bir organizasyondu deyip geçiyorum.
Big Mom ve Kaido ben de tamamen hayal kırıklığı yarattı. Bu ikisinin Akainu'ya göre özel olan hiçbir şeyi yok. Hadi Shanks ve Teach neyse de hikaye açısından da Akainu daha önemli bir konumda duruyor bence.

Big Mom ve Kaido ben de tamamen hayal kırıklığı yarattı. Bu ikisinin Akainu'ya göre özel olan hiçbir şeyi yok. Hadi Shanks ve Teach neyse de hikaye açısından da Akainu daha önemli bir konumda duruyor bence.
BM'nin embesil hareketleri Kaido'nun sarhoşluğu ve fbsindeki yanar döner halleri bunların karizmayı fena çizdi de güçlerinden bir şey götürmedi. Gözümüzün önünde hayvan gibi güçlü iki tane anomali var. Akainu daha oturaklı daha karizmatik bir karakter falan dersin anlarım da sen yalandan çöp ediyorsun yonkoları. Yapma böyle şeyler

Zoro kendi ağzıyla; ''tarihin en güçlü kılıç ustası olacağını,'' söylüyor. Sizce şu ana kadar tarihin en güçlü kılıç ustası kimse, ondan güçlü olacak demektir. Seri sonu seviyesi bu yani. Tabii karakterin kendi ağzından söylettiği şeyi yaptırmazsa Oda, -yaptırmadığı örnekler var,- o başka.

Ana karakter olursa 1 yılda KK olur evet. Her dövüşte güçleneceği için ve hali hazırda belli bir seviyenin üstünde olduğu için bu süre yeter de artar. Luffy'nin ve bizimkilerin ne kadar kısa sürede hangi icraatları yaptığı belli Akainu da 1 yıla KK olur "ana karakter" olursa. Yoksa sal bu adamı şimdi denizlere korsan olsun totosu durmazsa 1 yıla kalmaz cenazesini kaldırırlar. Ya da hiçbir yapma 1 yıl ver Akainu'ya OP'daki en güçlü adam olsun falan. Bu adamın ederi 3.5m'dir benim gözümde ortada bir handikap yoksa da herhangi bir yonkoyu yenemez.
Senin gözünle Oda'nın gözü farklı demek ki. Seri 2028'de bitecekse 2027 Luffy'si geçmişteki Akainu'ya denktir. Luffy 1 senede Yonko yenemezken KK alır hale nasıl gelecek? 1 senede çıkan bölüm sayısı 40 civarı.

Zoro kendi ağzıyla; ''tarihin en güçlü kılıç ustası olacağını,'' söylüyor. Sizce şu ana kadar tarihin en güçlü kılıç ustası kimse, ondan güçlü olacak demektir. Seri sonu seviyesi bu yani. Tabii karakterin kendi ağzından söylettiği şeyi yaptırmazsa Oda, -yaptırmadığı örnekler var,- o başka.
Nerde diyor onu?

Senin gözünle Oda'nın gözü farklı demek ki. Seri 2028'de bitecekse 2027 Luffy'si geçmişteki Akainu'ya denktir. Luffy 1 senede Yonko yenemezken KK alır hale nasıl gelecek? 1 senede çıkan bölüm sayısı 40 civarı.
OP içerisindeki 1 sene o hadi ben yanlış hatırlıyorum ve adam 40 bölümlük bir süreci anlatıyor olsun. Dayar fbleri hızlı hızlı geçer gene aynı zaman dilimini işler. Akainu dediğin adamın şu anki haliyle KK olacağını düşünmüyorsun herhalde. Ana karakter olsa p-up alıp o seviyeye gelecek işte. Luffy Akainu kadar güçlü olsa yonko sololar sonra KK olmak için karşısına tek bir rakip daha çıkar ve mevzu biter zaten. O lafa çok anlam yüklememek lazım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık