Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Seri İçinde Çıkabilecek Şeytan Meyveleri

MuzluYulafEzmesi

Nikyu Nikyu No Mi: Kullanıcının ellerindeki patiler ile her şey geri yansıtmasını sağlar. Hava ve acı gibi dokunulmayan şeyler dahil.

Bu meyve gibi tuhaf meyveler var bu seride . O yüzden hayal gücümüze sınır çekmeye gerek yok bence :D

• Pero Pero No Mi: Kullanıcının şeker üretip, kontrol etmesini sağlar.
  • Bisu Bisu No Mi: Kullanıcının bisküvi üretip, kontrol etmesini sağlar.
Kullanıcının et üretip , kontrol etmesini sağlayan bir meyve ortaya çıksa şaşırmam :ehe:

Silinmiş Üye

Ben Luffy'nin ekibi için en gerekli meyvenin şu anda kola meyvesi olduğunu düşünüyorum. Sunny Go artık her an büyük düşmanlara karşı hazırlıklı olmalı, aynı şekilde Franky'nin de kolaya çok ihtiyacı var.

Mokuton gibi bir orman meyvesi olsa kullanıcıya Hashirama tarzı bir güç kullanma olanağı verse çok iyi olur.
Bazı ekipmanlarda meyve gücü olabiliyor. Enies lobby arkında Spandam'ın yanındaki fil mesela. Bu tarz bi şekilde sunny go'a uygulansa fena olmazdı. Franky meyve yemek istemediğini de dressrosa'da söylemişti.

Hashirama'nın sennin şuan meyvelerdeki uyanışa benziyor aslında hashirama sennin modu açtıktan sonra yaptığı teknikten belli oluyor. Ben kendim saçla ilgili bir meyve istiyorum hem çok güçlü hem de çok sık olan birşey. Kakuzu tarzı ama daha ince ve sık.

MuzluYulafEzmesi

Bazı ekipmanlarda meyve gücü olabiliyor. Enies lobby arkında Spandam'ın yanındaki fil mesela. Bu tarz bi şekilde sunny go'a uygulansa fena olmazdı. Franky meyve yemek istemediğini de dressrosa'da söylemişti.

Hashirama'nın sennin şuan meyvelerdeki uyanışa benziyor aslında hashirama sennin modu açtıktan sonra yaptığı teknikten belli oluyor. Ben kendim saçla ilgili bir meyve istiyorum hem çok güçlü hem de çok sık olan birşey. Kakuzu tarzı ama daha ince ve sık.
Böyle bir şey mi ? :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık