Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Seri İçinde Çıkabilecek Şeytan Meyveleri

Yami Yami'nin karşılığı Hikari Hikari no Mi logiası da olmalı bence. Eğer karanlık bir element sayılıyorsa ışık da sayılmalı. İleride çok güçlü bir karakterde görürüz umarım.

Amiral Kizaru'nun meyvesini bi nevi Işık sayabiliriz sanirim.
Doğru ama benim bahsettiğim daha farklı bir şey. Gündüz ve gece gibi. Bir tarafta saf karanlık diğer tarafta saf beyaz bir ışık. Tıpkı diğer logialar gibi bundan da bir tane bekliyorum. Mesela kum ve çamur, buz ve kar, ateş ve magma gibi bu da Pika Pika'nın farklı bir versiyonu olsa fena olmazdı.

Eğer chimera zoanı çıkarsa işler çok karışır. Muhtemelen de kaidou nun adamlarinfan birinde cikacak .Su logia'sı varsa one piece diye bir şey olmaz. Çok haksız bir meyve olur.

Obito'nun tekniğine benzer bir meyve olsa, yani hem cisimleşebilecek hem de boyut açarak bölgeler arası yolculuk yapmasına olanak sağlasa çok feci bir meyve olur. Shanks'a feci yakışırdı.

Silinmiş Üye

Obito'nun tekniğine benzer bir meyve olsa, yani hem cisimleşebilecek hem de boyut açarak bölgeler arası yolculuk yapmasına olanak sağlasa çok feci bir meyve olur. Shanks'a feci yakışırdı.
Çok üst seviye olmaz mıydı ya ? Obito boyut açmıyordu sanki bana mı öyle geliyor ? Kendi bir boyutu vardı da boyutlar arası yolculuğu kaguya'nın açtığı panellerden geçerek yaptı. Ama kendi boyutunu açabilen bir meyve olabilirdi tabi. Gerçi karasakal'da birşeyleri yutup tekrardan döndürebiliyor acaba içine girebiliyor mu orasını bilmiyorum.

Çok üst seviye olmaz mıydı ya ? Obito boyut açmıyordu sanki bana mı öyle geliyor ? Kendi bir boyutu vardı da boyutlar arası yolculuğu kaguya'nın açtığı panellerden geçerek yaptı. Ama kendi boyutunu açabilen bir meyve olabilirdi tabi. Gerçi karasakal'da birşeyleri yutup tekrardan döndürebiliyor acaba içine girebiliyor mu orasını bilmiyorum.
İçerisine girebiliyor, oyununa bak oyununda girebiliyor. O karanlık boyutun içinde de savaşabiliyorsa efsane olur.

Silinmiş Üye

İçerisine girebiliyor, oyununa bak oyununda girebiliyor. O karanlık boyutun içinde de savaşabiliyorsa efsane olur.
Öyle mi kusura bakma oyununu oynamadığım için bu detayı bilmiyordum. Fakat böyle birşeyin mangada varlığı gösterilmedi. Şayet içinde savaşma konusunda o boyutu bükebilmesi iyi olurdu. Yani obito'nun boyut içinde birşey yaptığını görmedim fakat olur da boyut içinde hükmedebiliyorsa epey iyi olurdu belki meyveleri de böyle çalıyor derdim. Karakter fiziken etkilenmese bile itachi tsukuyomi tarzında o karanlık boyutta ilgilense bile iyi olurdu.

Öyle mi kusura bakma oyununu oynamadığım için bu detayı bilmiyordum. Fakat böyle birşeyin mangada varlığı gösterilmedi. Şayet içinde savaşma konusunda o boyutu bükebilmesi iyi olurdu. Yani obito'nun boyut içinde birşey yaptığını görmedim fakat olur da boyut içinde hükmedebiliyorsa epey iyi olurdu belki meyveleri de böyle çalıyor derdim. Karakter fiziken etkilenmese bile itachi tsukuyomi tarzında o karanlık boyutta ilgilense bile iyi olurdu.
Ben Luffy'nin ekibi için en gerekli meyvenin şu anda kola meyvesi olduğunu düşünüyorum. Sunny Go artık her an büyük düşmanlara karşı hazırlıklı olmalı, aynı şekilde Franky'nin de kolaya çok ihtiyacı var.

Mokuton gibi bir orman meyvesi olsa kullanıcıya Hashirama tarzı bir güç kullanma olanağı verse çok iyi olur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık