Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Sentomaru Wanolu Olabilir mi?

Sentomaru Wano'lu mu?

• Kullanılan toplam oy
    37
Öncelikle eline sağlık. Ancak bazı hususlar var.
Birincisi rayleigh ve sentomorunun ryou kullandığını biliyoruz. Ancak lucci de benzer bir saldırı vardı. Bunu wanodan öğrenmiş olsaydı daha önce wanoya girip çıkmış olması gerekir. Eğer wano için tecrübeli biri olsaydı wano nun askeri gücü hakkında bilgi sahibi olurdu ve filo amiraline bildirirdi diye düşünüyorum.
Bu kişileri eğiten kişiler büyük ihtimal wano da bulundu. Ancak bu hakinin kaynağı wano değil. Bunu animeden gördük. Wanoya gitmemelerine rağmen rayleight marco karşısında ryou kullanıyordu.
Bu açıdan ryounun mucidinin wano olduğunu pek sanmıyorum. Wano dışına keşfeden kişilerde var diye düşünüyorum.
Zaten ryou dediğimiz şey temelde silahlanma ile aynı. Belki ileride faha farklı teknikler görebiliriz.

Bunun yanında sentomorunun beline takılan şey eğerki eğitim aldıysa eğiten kişi wanolu olduğu veya sumo geleneklerini bildiği için öğrencisine bunu takmış olabilir. Zaten sentomarunun tipi biraz sumocuyu andırıyor ancak bilimle ilgilenmesi vb şeyler sebebiyle wano dışı bi yerden olduğunu ancak dövüş stili olarak sumoculuğu benimsediğini düşünüyorum.

Yani bu ne kadar yardımcı olur size bilmem ama ;
Wanoda geriye iten tekniğe goken deniyor ama aynı tekniği sentomaru Ashigara Dokkoi diyerek kullanıyor. Sentomaru sumo güreşçisi olduğu çok belli olan biridir ancak sumo sadece wanoda yoktur bunun en büyük örneği luffynin sumoda iyi olduğunu söylemesi olabilir sonuçta luffy wanodan öncede sumo güreşi yapıyordu oyun amaçlı olsa bile ki bu sırada wano dünyaya kapalı vaziyettedir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık