Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Sentomaru Wanolu Olabilir mi?

Sentomaru Wano'lu mu?

• Kullanılan toplam oy
    37

Merhaba arkadaşlar , ben Korsanfan'ın yeni üyesiyim ve açtığım ilk konu olucak.Bu yüzden hatalı gördüğünüz kısımları mazur görmenizi isteyeceğim.Konuya gelecek olursak...
Yukarıda gördüğünüz Sentomaru arkadaşımızla ilgili kendisi Bilim Birimleri Kaptanı ve Vegapunk'un korumasıdır.Kendisiyle ilgili bir takım düşüncelerim mevcut.
Bunlar nelerdir;
Ben Sentoumaru'nun Wano'lu olduğu görüşündeyim neden derseniz açıklamaya örnekler vererek başlayalım.
1.Neden:Bu arkadaşımız hakinin farklı bir versiyonu olan Ryuo'yu kullanıyor ve bunu saldırı ve savunma için kullanabiliyor.Kendisinin de en güçlü savunmaya sahip olduğunu söylemişti.Biz bu haki türünü Wano arc'tan önce Sentomaru ve Rayleigh'ten başka kimsede görmemiştik.
2.Neden:Kendisi bir sumocuya benziyor sumo güreşlerini de Wano'da izlemiştik anime 902.bölüm.
3.Neden:Taktığı kemer benzeri şeyse Oden ve Yamato'nun kemerinin bire bir aynısı büyük ihtimal Wano'ya özgü birşey ya da ben öyle düşünüyorum.
Şimdi diyeceksiniz olsa ne olur olmasa ne olur bence 2 Yonkou düşecekse Luffy'lere dışarıdan destek gerekiyor ve eğer Wano'lu ise herkes bir Kizaru Shanks Dragon gibi isimler beklerken Wano'ya Sentomaru gelebilir ve Kaido karşısında rol oynayabilir.Eğer Wano'lu ise ben onun Yokozuna'lardan olduğunu düşünüyorum.Üstelik Vegapunk arc kaçınılmaz birşey ve o arc geldiği zaman Pekoms gibi ülkelerini kurtardığı için bizim tayfamıza bir takım şeylerde yardımcı olabilir.

Hoş geldin. : ))

Elbette olabilir. Forumda da konuşulmuştu daha önce. Bir şekilde Wano'dan ayrılmış olma ihtimali de var. Arc sonu Wano'ya gelme ihtimali de. Tabii çok da önemli değil ama gelirse adadan nasıl ayrıldığını vs öğreniriz. Orochi CP aracılığı ile hükümete satmış olabilir. Gerçi yaşı var. Muhtemelen daha eskiye dayanıyordur.

Son düzenleme:
Hoş geldin. : ))

Elbette olabilir. Forumda da konuşulmuştu daha önce. Bir şekilde Wano'dan ayrılmış olma ihtimali de var. Arc sonu Wano'ya gelme ihtimali de. Tabii çok da önemli değil ama gelirse adadan nasıl ayrıldığını vs öğreniriz. Orochi CP aracılığı ile hükümete satmış olabilir.
Öncelikle hoşbuldum daha önce konuşulduğunu bilmiyordum.Demek ki tutarlı bi yanı varmış sevindim :D

Wano'dan olma ihtimalinin olduğunu düşünmüyorum.Haki yüzünden Wano'dan geldiği ile alakalı başka forumlarda birkaç yazı okumuştum ama Sentomaru ve Amirallerin kullandığı haki ile Hyo ve Luffy'nin kullandığı farklı diye biliyorum.

• Like
Tepkiler: ak1
Wano'dan olma ihtimalinin olduğunu düşünmüyorum.Haki yüzünden Wano'dan geldiği ile alakalı başka forumlarda birkaç yazı okumuştum ama Sentomaru ve Amirallerin kullandığı haki ile Hyo ve Luffy'nin kullandığı farklı diye biliyorum.
Luffy'nin kullandığı ryuo Hyo amcanin üst versiyonu sentomaru da sanırım hyo 'nun kullandığından kullanıyor.

Issho ve Sentomaru wanolu çıksa güzel olurdu. Fakat ben hükümetin Wanoyla her hangi bir bağı olduğunu sanmıyorum. Yani kaynağı..

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık