Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Sengoku'nun Beyazsakal Hakkındaki İddiası

Sengoku'nun İddiası Abartı Olabilir Mi?

• Kullanılan toplam oy
    73
Filo amirali bunu derken son derece ciddiydi.Demek bir bildiği var.Bu adamın dediğine inanırım.Çünkü hem filo amirali hem de beyazsakalın dediği gibi denizleri bilen kim kaldı.Garp,Roger,Sengoku :rolleyes:

Evet, bildiğiniz üzere Sengoku Marineford savaşında Beyazsakal'ın dünyayı yok edebilecek güçte olduğunu söylemişti. Bunu büyük ihtimal prime hali için söyledi ama gördüğüm kadarıyla WB'nin evrendeki yeri tartışılırken sadece ona özel olmasına rağmen hiç ağızlara alınmıyor. :) Bunun sebebini merak ediyorum biraz da, sizce bu inandırıcı gelmemesinden mi kaynaklanıyor?

Hasta ve yaşlı Beyazsakal'ın o seviyede olmadığı aşikardı, peki sizce Baba'nın en iyi günlerini konuşursak durum nedir?
bence o cümleden kastı beyazsakalın meyvesi. büyük bir deprem yaratıp yüzeyde ne var ne yoksa yok edebilecek kuvvette bir adamdı ki tayfası hasar görmesin diye gücünü adam akıllı kullanamıyordu.

Biraz uğraşsa yapar bence. Boğulabilir diyenlere de derim: Üzerine gelen tsunamileri de elini yumruk yaparak bir sallar geri gönderiri evel Allah.

İçi boş söylem. Prime hali Marineford halinden ne kadar güçlüdür bilemeyeceğim ama Marineford'a kıyasla koca gezegen ile mukayese edilmeyeceği kesin.

Hayır bir de Sengoku kaç kez dünyanın yok edildiğini görmüşte konuşuyor :oleyo:

Roger adını anıyor diye Sengoku'yu Garp ve WB ile aynı lige koyanlar Sengoku'nun tüm ciddiyeti ile itiraf ettiği bu gerçeğe de inanmalı bence.

Op'ta ada yok edebilecek karakter yok, ne dünyası :(
Sengoku konuşuyor işte, söz sanatı yapıyor açıkça :(

Dünya yok etmek aşırı abartı bir söylem. Wb böyle bir şeyi ancak ölçüp biçerek inanılmaz kritik bir noktaya saldırarak yapabilir belki. İşte dünyanın yok olmasını tetikleyecek noktaya baskı yapmış olur falan orada bile kendisi dolaylı yoldan yapmış olur yani bu işi. Kaldı ki böyle bir şey bile mümkün olmayabilir. Sengoku onca yıl masabaşı çalıştıktan sonra karşısında bir anda Wb'yi görünce gaza geliyor. Ortam da kalabalık zaten ben olsam ben de gaza gelirdim. Hortum anlatan teyze gibi bir şey o savaşta Sengoku.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık