Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Seçmece Sorular

kairoseki ile temas halindeyken denize giren bir şeytan meyvesi kullanıcısı yüzer mi yoksa hareketsiz mi kalır Bu soru bitirdi beni cevapda balıkadam gibi yüzer olur aahha.Yalnız bu shiraoshi konusu cidden komedi babası kocaman anası ufacık la bu kız nası oldu anadan mı cıktı babadan mı harbi komedi.

41. Sanji nin diable jamble tekniği kaç derecelik bir ısıya sahiptir ?
Bu soru bana ait ancak sorunun "Seçmece" liği nereden kaynaklanıyor onu anlayamadım. Ayrıca "Sorularınız" konusunu açan herkes bu soruları görüp bazılarına gülüp bazıları ile dalga geçebilir yinede soruların tek muhatabı konu sahibi Smoker'dır. Beni rahatsız eden kısım soruların hepsi dediğiniz gibi "Seçmece" olsa bile özellikle böyle teşhir edilerek dalga geçilip, eğlenilmesi sizce ne kadar doğrudur. Tamam soruyu soranların ismi yada nickname'i olmasa bile bu forum üyelerinden olduğu açık ve soruyu soran, sorduğu soruyu biliyordur kimseyi rencide etmenin gereği yok diye düşünüyorum.

Bu soru bana ait ancak sorunun "Seçmece" liği nereden kaynaklanıyor onu anlayamadım. Ayrıca "Sorularınız" konusunu açan herkes bu soruları görüp bazılarına gülüp bazıları ile dalga geçebilir yinede soruların tek muhatabı konu sahibi Smoker'dır. Beni rahatsız eden kısım soruların hepsi dediğiniz gibi "Seçmece" olsa bile özellikle böyle teşhir edilerek dalga geçilip, eğlenilmesi sizce ne kadar doğrudur. Tamam soruyu soranların ismi yada nickname'i olmasa bile bu forum üyelerinden olduğu açık ve soruyu soran, sorduğu soruyu biliyordur kimseyi rencide etmenin gereği yok diye düşünüyorum.
Kimse kimseyi rencide etmiyor. Yorumlarda "Malın sorduğu şeye bak, zuahahah." tarzında bir yorum varsa, bu alay etmektir, dalga geçmektir. Buna ben izin vermem. Konunun başında "ilginç" sorular demişim. Senin sorun da oldukça ilginç geldi bana ve bende oraya koydum. Forum ortamlarında böyle konular her zaman var olmuştur. Ki daha önce de benzeri bir başlık vardı. Rahatsız olduysan konuyu silerim, herkes işine bakar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık