Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Scratchmen Apoo

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 62 30.7%
  • Sevmem

Kullanılan: 140 69.3%

• Kullanılan toplam oy
    202
Bana daha çok dalga gibi geliyor. Meyve bu haliyle beş para etmez çünkü. Müzik çalmaya başladığı anda karşıdaki kişiyi müziği dinlemeye mecbur bırakan daha temelde hipnotize eden bir yeteneği var bence.
Dalga meyvesi tuhaf geliyor bana. Ses meyvesi daha mantıklı bence. Birkaç bölüme belli olur bence. Ben şu meyveyi kullanıyorum der. Tuhaf bir şekilde Kid'in de meyvesinin adı açıklanmadı.

Her şeye rağmen sempatim var'ı işaretlemişim :D

Her şeye rağmen nalaka ya, anket düzeltilsin!

Ne çok nefret edeni var. Ama ben inanıyorum ileride bir şeyler yapacak ve herkes vay be ne adammış diyecek.
Yıl 2017, ulu bir insan çıkıp bu konuşmayı yaptığında herkes ona gülmüştü. Ancak o bekledi, sabretti ve nihayet o gün tecelli etti. Apoo bütün haşmetiyle şov yaptı ve fanlarını tekrar gururlandırdı. Kizaru'yu teklediğinden beri sempatim vardı, şuan o sempati arşa çıktı, adamsın Apoo Başgan :sapkali:

Gözüktüğü günden beri tek icraatı gökyüzüne bakıp sırıtmak olan bir karakterin fanının, gözüktüğü günden beri iki Amiral(Zoro ve Kizaru), bir İmparator tekleyen adama "çöp" demesi. Ne desem bilemedim. Kendi karakterinin konusu ile karıştırmış farz ediyorum.

Gözüktüğü günden beri tek icraatı gökyüzüne bakıp sırıtmak olan bir karakterin fanının, gözüktüğü günden beri iki Amiral(Zoro ve Kizaru), bir İmparator tekleyen adama "çöp" demesi. Ne desem bilemedim. Kendi karakterinin konusu ile karıştırmış farz ediyorum.
Genelin aksine benim birine çöp dememe güçlü olması ya da olmaması engel değil.

:alkis:
Aynı şeyi Cinbey için söylemiyorsun ama :ehe:
Jinbei max mutualizm olur.

Ayrıca benzer hedeflere sahip karakterlere okeyim. Sırf güçlü diye takip eden karakterlere bakış açım bu. Özellikle kaptan diye geçiniyorsa birde.

Apoo bir Kaptan yalnız, bir alfaya ihtiyacı olsaydı GL'dan döndüğünde tayfa üyesi olarak görürdük. Aynı şeyi Dofy için de diyebilir misin acaba?
Kaptan olması daha kötü. Zira bir yola girip sonra daha büyük birini görünce ''benden iyi parazit olur lan'' diye düşünmüş.

Dofun karşılıklı faydası var.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık