Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Scratchmen Apoo

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 62 30.7%
  • Sevmem

Kullanılan: 140 69.3%

• Kullanılan toplam oy
    202
Bugüne kadar kimleri sempatik buldum da, şaşırtmadın diyorsun?
Ki ben hainleri de sevmem bu arada. Doflamingo, Vergo, Apoo,... Bu böyle daha gider de gider.
Çünkü ben Apoo'yu sevdiğimi de söylemedim. Ama tabi diğer ikisiyle kıyaslandığında Apoo daha bir ilgimi çekiyor çünkü diğer ikisinin aksine ondan çıkabilecek potansiyel yüksekti.
Nickine bakmam yeterli şaşırmamak için. :) Ahaha bir tecavüzcü diyor bir hain diyor ne çamur atacağını şaşırdın iyice.:hhh:Travma yaratmış anlıyorum ama gerçeklere dön artık.

Severim ama bir yandan da kendisini birisinin bu arc dümbelek gibi çalmasını da bekliyorum. Keşke Luffy'ye ya da Kid'e denk gelse.

Nickine bakmam yeterli şaşırmamak için. :) Ahaha bir tecavüzcü diyor bir hain diyor ne çamur atacağını şaşırdın iyice.:hhh:Travma yaratmış anlıyorum ama gerçeklere dön artık.
Gerçeklerden ayrılan sensin kardeş. Baba katiline "hain" dedim diye çamur attığımı iddia edecek kadar perde inmiş gözüne.
Ve evet tecavüzcü de. Oda onaylı bu da yani, daha ne olsun. Gerçi seni de anlıyorum "Bağırmamışsa tecavüz değildir" kafası gaslightininge falan da tecavüz demezdi.
Ama konumuz Doflamingo'nun suçları değil, o yüzden şanslısın çok üstelemiyorum.

Nickime bakıp kahraman bir denizci şehidi görmemeni de anlarım bu arada. Sonuçta avatarında o denizci şehidinin en büyük hayalini baltaladığı adam var. Belli sen de şeytani karizmasına tutulmuşun. :utan:

Çıktığından beri duruşunu asla bozmayan müthiş bir karakter. Kizaruya falan dalarken ki kendine güveni ve kazanacağına olan inancı falan ne kadar oturaklı bir karakter olduğunu belli ediyor.

İğrenç bir meyvesi,rezalet bir karakteri var
Kaynar suya atılsa içine arpa şehriye atarım öyle bi karakter

Keşke sürpriz yapsa Oda ve Kid tarafından kolayca aradan çıkarılsa bu karakter. Hiç Apoo ile ilgili sayıları okuyasım yok.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık