Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Savaş Lordları vs. Komutanlar

Kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    82
En iyi featler Marco'dan çünkü en iyi rakiplere karşı Marco savaşıyor.Ki aynı Marco bir savaştan çıkıp diğerine giriyor.Mf'deki seviyesinin bu olduğunu düşünmem için bir kanıtın var mı ? Seride sınırlarına gelirsen,ölümcül dövüşlere girersen güçlenirsen mantığı varken hele.Güncel Kata'yı görene kadar ben de Marco>Kata diyorum zaten fanı olmama rağmen.Senin savunduğun durum aynı zamanda farklı bir konudaki savunduğun konuyla ters düşüyor ama.H.haki kendi seviyelerindeki ya da yakınlarındaki birisine fark attırıyorsa,Beckman'ı,Shiryu'yu falan beklemeye gerek yok sıralama yapmak için şu anki durumlarında diyorum.Ha normalde böyle düşünmüyorum ama zaten söyledim.

Hancock maksimum Smoothie ligi çıkabilir zaten normalde onun bile çıkmaması lazım.İçlerinde yıllar boyu shichlik yapmış birisinin seviyesinin denizciler farkındadır herhalde.Buna rağmen Coby'yi yollamışlar yahu.
Şu yorum ciddi mi kanka ? Dofa da Amiral yollatıyordu Kuzan. E Mihawka da gemi kessin diye düz denizci erleri yollanmış ne yapalım şimdi. Ben Aynı ligin adamlarında Fatihin hakisi olan daha güçlüdür demiyorum yine anlamıyorsun. Koskoca evrende sadece iki dişide var iki. Biri İmparator, diğeri İmparatoriçe. Bu kadının gücünü Sengoku övüyor. Ne Cobysi

Şu yorum ciddi mi kanka ? Dofa da Amiral yollatıyordu Kuzan. E Mihawka da gemi kessin diye düz denizci erleri yollanmış ne yapalım şimdi. Ben Aynı ligin adamlarında Fatihin hakisi olan daha güçlüdür demiyorum yine anlamıyorsun. Koskoca evrende sadece iki dişide var iki. Biri İmparator, diğeri İmparatoriçe. Bu kadının gücünü Sengoku övüyor. Ne Cobysi
Valla ciddi.Fuji adayı sololasın diye gidiyor.Dof'u yakalamak için değil.Ki Coby'nin durumu çok farklı Hancock'u yakalamak için görevlendirildim diyor.Aynı şeyler olduklarını düşünmüyorum.Yav Linlin de Jinbei için öyle bir şeyde bulunuyor.Jinbei de mi rahatlıkla 2.komutan ayarı o zaman.Mihawk için kimin gittiğini bilmiyoruz yalnız.Gemilerinin içinde full fodder mı var daha gelecek var mı diye.Senin mantığın yatıyor mu sadece bana onu söyle.Mihawk gibi birisi için Coby yollanacak falan bu şekilde.Hancock zayıf demiyorum beklendiği kadar güçlü çıkmayabilir onun da alt yapısı var diyorum ayrıca.

Ben bir sebebe dayandırmıyorum yanlız. Marco olayına gelirsek. Linlin, Marco konuşması birçok şey ifade ediyor. Sadece savaş değil olay.
Jinbei'ye büyük güç diyen kadının Kata'ya köpek çektiği yerde,Marco'yu gömeceğini mi düşünüyoruz reis .d.Hayır büyük güç dediği Jinbei kendi köpek çektiği oğlunun Luffy'ye ulaşmasına yanındaki Bege,Pedro'yla falan engel olamıyor yani.Kendi evlatları diye istediğini diyen istediğini uygulatan birisi Linlin.Bu arada tekrar ediyorum belki görmedin.Marco şu an Kata'dan iyi featlere sahip zaten.Az önceki mesajımda da yazdım Marco>Kata diye.Sadece Linlin paneline bakarak bunu değerlendirmek yanlış bir şey.Yav en baştaki mesajında sen onu översen ben de överim dedin zaten.Attığın panelde bile h.haki kullanıcılarını övüyor Ray :D

Jinbei'ye büyük güç diyen kadının Kata'ya köpek çektiği yerde,Marco'yu gömeceğini mi düşünüyoruz reis .d.Hayır büyük güç dediği Jinbei kendi köpek çektiği oğlunun Luffy'ye ulaşmasına yanındaki Bege,Pedro'yla falan engel olamıyor yani.Kendi evlatları diye istediğini diyen istediğini uygulatan birisi Linlin.Bu arada tekrar ediyorum belki görmedin.Marco şu an Kata'dan iyi featlere sahip zaten.Az önceki mesajımda da yazdım Marco>Kata diye.Sadece Linlin paneline bakarak bunu değerlendirmek yanlış bir şey.
Yo Marco>Kata yorumunu başkası ile konuşurken de görmüştüm sadece bundan tabiki çıkarmıyorum ama Linlin, Kataya köpek çekmesi falan boş. Luffyler pastadan çıkmadan önce ne oluyor Katakuri diye oğluna soruyor.

Marco > Katakuri. Kata gerisinden üstün diyorsan itiraz etmem. En kuvvetli featler şuan net Marcoda.

Hancock'u Fatihin hakisi kullandığı için değil. Sahip olan iki kadından biri olduğu için övmelisin. Ben kendisini Yk2 gücünde bekliyorum. Sağ Kol, ligine kolay kolay adam koymam. Smoothie, Hancock muhtemelen aynı ligin karakterleri çıkacak. Dofla, Cracker arasında ne kadsr fsrk varsa Hancock ve Smoothie arasınds olacak farkta maksimum o kadsrdır.
Bence hancockun gücü baya bi yukarılardadır ben şöyle düşünüyorum seri sonu sanji anca hancocku geçer.

Jinbei'ye büyük güç diyen kadının Kata'ya köpek çektiği yerde,Marco'yu gömeceğini mi düşünüyoruz reis .d.Hayır büyük güç dediği Jinbei kendi köpek çektiği oğlunun Luffy'ye ulaşmasına yanındaki Bege,Pedro'yla falan engel olamıyor yani.Kendi evlatları diye istediğini diyen istediğini uygulatan birisi Linlin.Bu arada tekrar ediyorum belki görmedin.Marco şu an Kata'dan iyi featlere sahip zaten.Az önceki mesajımda da yazdım Marco>Kata diye.Sadece Linlin paneline bakarak bunu değerlendirmek yanlış bir şey.Yav en baştaki mesajında sen onu översen ben de överim dedin zaten.Attığın panelde bile h.haki kullanıcılarını övüyor Ray :D
Marco ile katakuri savaşı olursa bu savaş en az on gün sürer biri görü hakisi ile darbe almaz diğeri zaten kendini iyileştiriyor bu savaşı Marco alacaktır çünkü bir noktadan sonra katakurinin görü hakisi zayıflamaya başlayacaktır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık