Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Savaş Lordları, İmparator Tayfası Eder mi?

Ne kadar güçlü olurlar?

• Kullanılan toplam oy
    286
Yollamış olması şunu gösterir, bu adam Dof'u yendi, Dof'dan baya üstün birini yollayayım ki Dof'u yenen adamı yensin. Dof Cracker'i alır desen normal bir görüş denilebilir ama orada sadece Cracker yok 700 milyonluk Peros var, 600 lük Snack var, Daifuku, Oven, Tamago var. Dof bunları nasıl tutsun tek başına?
Adada elinde o an kim varsa onu yolladı. Mom sanki süper analiz yeteneği olan biri. Hepsini geçtim Dof'u veya adamlarını dünya sıralamasında falan yeri mi var, şu şundan güçlüdür diye analiz yapsınlar. Jack bildiğin Sengoku ve Fuji'nin olduğu yere saldırdı. Düz mantık bakınca demek ki, onlardan güçlü. Uyanış hepsini tutmaya yeter. Belli seviye altında kimsenin önemi kalmıyor tabi ben biraz abartmıştım orada ama Dof ve Mf'ye bakarsan bildiğin Jozu'ya bindi.

Tamamen Law ile birlikte yendi diye biliyorlar luffyi gazetelerden g4 formunu bilmiyorlar ki.Bu adam daha zayıftı daha güçlü bir form çıkartmadı ama 2 kişi yendiler diye biliyorlar nereden bilsin tüm ayrıntıları Mom tayfası.Hal durum böyle olunca bir gösterge olmasa da tek krakeri göndermeleri normal.Zira Law ile beraber değil g4 de bilinmediği için Luffy'i zayıf görüyorlar.
Hala kraker lafı övülüyor arada kaynamasın diye alıntılıyorum bak @Quench

Wb nere, Cracker, Smootie nere, Ace'i yenen adam komutan seviyesi olsun bir zahmet.

Yami Teach'i kaptan ile kıyaslayan yok.

Wevil okadar övülen, Marco'ya, Yonkou Teach'e bilenen adamdan ben bir en az sağ kol gücü beklerim.

Dof gibi bir adam da yonkou 3.adamı etmez mi? Her türlü eder.

Jinbei'si,Hancock'u,Law'ı,Kuma'sı,Croco'su,Yonkou'nun diğer tümenlerine kafa tutabilecek çapta adamlar zaten.

Tek sorun Mihawk'ın gücü.
Wb değil, ölmek üzere olan Wb bu.
Önceki mesajlarımda dedim zaten komutan çıkarır ekip hatta normal bir yonkou tayfasından daha çok komutanı olur. Ama kaptan poşet kalıyor.

Hala kraker lafı övülüyor arada kaynamasın diye alıntılıyorum bak @Quench
Law ile birlikte tüm Dof family yendiler diye biliyorlar. Yani Law ve Hasır şapka korsanları Dof family'i alt etti diye. G4 formunu illa ki biliyorlardır bütün ülke gördü herkes o vs yi izliyordu sunucu bile sunuyordu yani. Dof yenmişler sonuçta Cracker'in yeteceği düşünülmese Katakuri'yi yollarlardı ya da 2 komutan yollarlardı Luffy için. Senin dediğin gibi 2 kişi yendiler diye bilseler bile neden Dof'tan güçsüz adamı oraya yollasınlar durdursun diye.

Sana göre Dof daha güçlüdür, bana göre Cracker güçlüdür sonuçta herkesin kendi görüşü. İlk mesajda bahsetmek istediğim Dof nasıl Cracker+onca adamı tutsun.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık