Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Satranç

Namını duydum dwei, rol kesme. En sağlam oyuncu senmişsin bu forumda. :sapkali:

1500 ile başlıyor. Oyunu biliyordum ama biraz da emek gerektiğine inandığımdan youtube videoları izledim. Kaliteli yayıncılar var, oyundan kaynaklanıyor galiba. Sonra bu forumla da turnuva falan yaptım. Gelişim için haftada bir iki saat yetmiyor veya benim kapasite bu kadar. :(
Valla ben de oynamak, iyi olmak isterim ama hiçbir şeye kalıcı olarak kendimi veremiyorum. :(

Her şeyi kendi kendime oynamaktan sıkıldım.
Bahaneden.
Namını duydum dwei, rol kesme. En sağlam oyuncu senmişsin bu forumda. :sapkali:

1500 ile başlıyor. Oyunu biliyordum ama biraz da emek gerektiğine inandığımdan youtube videoları izledim. Kaliteli yayıncılar var, oyundan kaynaklanıyor galiba. Sonra bu forumla da turnuva falan yaptım. Gelişim için haftada bir iki saat yetmiyor veya benim kapasite bu kadar. :(
Onu söyleyenle oynamamışızdır bile :S Benim puanım -2383 xD Anlayana...

O zaman satranç iyi bir seçim olmaz senin için. Ama belli de olmaz; ilk zamanlarda da son zamanlarda da Blackburne maçları oyunu sevdiriyor. :)
Varyant falan diyorlar. İngiliz savunması falan fıstık. Hoşuma gitmiyor bu kadar sistematik işler. Kendi kuralını, oyununu kendin yararacaksın aga!

Gözü korkmuş, seni rakip olarak görememiş bile demek ki. :)

Varyant falan diyorlar. İngiliz savunması falan fıstık. Hoşuma gitmiyor bu kadar sistematik işler. Kendi kuralını, oyununu kendin yararacaksın aga!
Bilgisayar analizleri ve bunun ezberleri berbat etti oyunu zaten. Bu turnuvadaki beraberlik serisinin nedeni de bu. Şimdi google da kurdu galiba yapay zeka, kendi içinde oynayıp yeni oyun çeşitleri kurup diğer yapay zeka öngörülerini yenmiş. Artık insan oyunu değil diyorlar. :(

Bahaneden.
İnanmayın. Benimle çok geç bir saatte oynamıştı kimse oyununu göremesin diye. Sonra kimseye oyununu anlatamayım diye bana da tek atmıştı. Profil resmindeki gibi olmuştum bir süre. :(

Gözü korkmuş, seni rakip olarak görememiş bile demek ki. :)

Bilgisayar analizleri ve bunun ezberleri berbat etti oyunu zaten. Bu turnuvadaki beraberlik serisinin nedeni de bu. Şimdi google da kurdu galiba yapay zeka, kendi içinde oynayıp yeni oyun çeşitleri kurup diğer yapay zeka öngörülerini yenmiş. Artık insan oyunu değil diyorlar. :(
Böyle olması bana da tatsız geldi valla. Twei bahane der gerçi. :S

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 2, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık