Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Sanji'nin Bir Sonraki Hareketi

Sanji ne yapar?

• Kullanılan toplam oy
    143
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aynı Violet gibi Maria Sanjiden etkilenebilir sondaki ihtimalin gerçekleşeceğini dahi düşünmüyorum çünkü örnek olarak verdiğin sayfada Sanji ayağa kalkıp arcın en güçlülerinden birini aldı şimdilik yeterince rezil oldu daha fazla uzamadan bir dövüşe girer uçan altılıyı alması iyi olur ve benim tahminim bu yönde ama Marcoya yardıma yetişip komutanları yorarsa daha iyi olur tabi

Sanji kesinlikle, Big Mom tayfasından biri ile ya karşılaşacak ya da Big Mom ile direkt olarak karşılaşacak. Sahi ya! Sanji'nin babası ve kardeşlerinin akıbeti n'oldu ? Bu illa bir yerde açıklanacak. Eğer esir veya ölmüşlerse; işte o zaman Sanji için gerçek bir sınav olacak. (Bu yazım bir beklenti değildir. Sadece hikayede yer verilse mükemmel olacağına inanıyorum.)

Mantıklı aga tamamdır benim dikkatsizliğim
Sanji ike aynı katta ama farklı kısımlarda. Sanji bulunduğu yerden öıkıp kaösa
Yav ona baksan violet de sanji den kan aldı. Bu güç kıstası değil bence. Ayrıca 999. Sayıda p1 ve ulti'nin nami ve usopp araması rövanş olacağının habercisi. Ulti vs nami olduğu yerde de Black maria vs Robin sırıtmaz.
P1 onu arıyor da bulabilecekleri belli değil ki. Ki olsa da net bir şekilde belli ettiler zaten yenemeyeceklerini. Usopp ve Nami daha ne kadar aşağılanmalı.

Olsa olsa Tama'nın planı ile bir şeyler yapabilirler ama o da yardım neticede. Ki plan neye yönelik onu bile bilmiyoruz .

Robin manga boyunca kaç dövüşe girmiş çıkmış gidip Maria'yı alacak? Dövüşen biri değil ki zaten. Baa'da dövüştü sadece .

Silinmiş Üye

sanjinin asıl mesleği aşçılık zaten, dövüşmek değil ki. yemek pişiriyor diye yadırgayan var :d

Sanji ike aynı katta ama farklı kısımlarda. Sanji bulunduğu yerden öıkıp kaösa

P1 onu arıyor da bulabilecekleri belli değil ki. Ki olsa da net bir şekilde belli ettiler zaten yenemeyeceklerini. Usopp ve Nami daha ne kadar aşağılanmalı.

Olsa olsa Tama'nın planı ile bir şeyler yapabilirler ama o da yardım neticede. Ki plan neye yönelik onu bile bilmiyoruz .

Robin manga boyunca kaç dövüşe girmiş çıkmış gidip Maria'yı alacak? Dövüşen biri değil ki zaten. Baa'da dövüştü sadece .
Cavendish'i hakuba formunda yakaladı. Meyveyi über kullanıyor. Dragon'un yanında kalıp haki öğrenmediyse yazıklar olsun...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık