Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Sanji'nin Ark Sonu Geleceği Seviye

Sanji'nin Arc Sonu Geleceği Seviye

• Kullanılan toplam oy
    342
Benim için Sanji daima Luffy'den bariz güçsüz.Zoro ile de aynı ligin karakterleri olup Zoro'dan biraz daha güçsüz bir karakter olarak seriyi tamamlar.Arc sonu geçer Wano'da Zoro geçer.Eski denge sağlanır.

Yada biz yanlırız Sanji P.up almaz.Önünde hiç bir engel olmadan vssini yapar.Kazanır.Eski güç dengeleri devam eder.Wanoda canavar 3lünün hepsi p.up alır.

Yok yahu Pica full koka yapan adamdı öyle çöp adam değildi. He çok sağlam adamdı da demiyorum. Ama herif tekledi geçti be. Savaştan sonraki hallerden de belliydi zaten. Herkes bandajlı Zoro kafayı çekiyor :D
Pica dediğin gibiydi hatta Zoro'nun zorlanmadan yendiği de kabulüm zaten. Ama Yeni dünya seviyesi bir adam olduğunu düşünüyorum ben :D Ne bileyim Vergo mu Pica mı dersen, Vergo derdim sanırım.

Yoksa şu an Zoro elbet önünde bizim kıvırcığın. Birbirine yakın dengeler için bu arc az da olsa geçmeli diye düşünüyorum ben Wano'da Zoro'da güçleneceği için.

Ben iki yıldan sonraki power up ını bile gördüğümüzü düşünmüyorum. Sanji biraz gizli kaldı ve bu bilerek yapıldı. Ben önce 2 yıl arada nasıl geliştiğinin öne çıkacağını ve sonrada bu adadan bir power up geleceğini düşünüyorum. Bu adadan gelen power up Germa'nın yaptığı deneylerden gelebileceği gibi gösterilen olaylar zinciri sonrası bir patlamadan veya Bigmom ın tatlı komutanlarından biriyle karşılaşırsa bundan gelebilir. Arc sonunda Zoro ile denk yada biraz üstün halde görünebilir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık