Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Sanji'nin Ark Sonu Geleceği Seviye

Sanji'nin Arc Sonu Geleceği Seviye

• Kullanılan toplam oy
    342
Cevap şıklarını beğenmedim doğrusu şöyle ki:Sanji'nin her şeyini ortaya koyması gereken tek rakibi Doff'du (zaman atlamasından sonra).Ve Canavar üçlüden birinin yeneceği rakibi daha güçlü olan yener mantığı da bu seride yok.Onu da açayım hemen:Sanji Kata'nın geleceği görerek attığı mochi'den dahi sıyrıldı yani hız olarak öne çıktı.Bir diğer örnek de En'den gelsin:Kaku ile Lucci arasında fazlaca doruki farkı vardı ama gövdesini dahi kılıç etkili yapabilen Kaku, Luffy'e daha ters bir rakip olabilirdi.
Luffy ile aynı tarz dövüşüyor gibi görünüyor ama Sanji, Luffy'nin aksine "hız ve b.haki" ağırlıklı dövüştüğü için Kata karşısında ilk roundda daha etkili rakip olacaktı bana kalırsa.Kaybederdi ama meyveden kaynaklı daha uzun bir dövüş ardından düşerdi en kötü.
Yani cevabım bu arc sinyali verilen Sanji bir sonraki arcta ciddi bir rakip karşısında şaşırtabilir ki bu onu birinin seviyesine gelmiş yapmaz.
Luffy ile yolları ayrıldı;dövüşteki uzmanlıkları farklı.
Zoro konusuna gelirsek;Zoro'nun da her şeyi belli değil ki stilleri çok daha farklı.
Sanji daha güçlenmiş ve ciddi rakip görmüş Sanji olur.Güçlenir ama diğer canavarlar gibi kendi skalasında güçlenir.
Aşçıyı ezmeyin tayfadaki ikinci adamım o benim. :mincika:

tayfada her zaman monster trio geri kalandan farklı yerde olacaktır. Monster trioda da luffy>zoro>sanji sıralaması değişmeyecektir. otorite ve saygı açısından bu böyle olmalı. jinbei ve law o yüzden tayfaya gelmedi zamanında. ancak aralarında uçurum olduğunu da düşünmüyorum. az faklarla bu böyledir. h.haki nin olayını gördükten sonra seçilmiş kişi muhabbetine girerse luffy biraz farkı açabilir belki.

Wano sonrası Ace/Smothie seviyesine gelir gibi ama şu an çok şey beklemiyorum belki arc sonu babası buna ekipman verir de güçlenir işte...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık