Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Sanji'nin Ark Sonu Geleceği Seviye

Sanji'nin Arc Sonu Geleceği Seviye

• Kullanılan toplam oy
    342
2Y önce deseniz belki ama özellikle 2Y içerisinde yaşadığı psikolojik baskılar sonucu bir tık daha üstte sapıklık seviyesi.

Luffy'nin böcek mi KK olmak mı gibisinden komik bir tereddüte düşmesinden farksız. Kızın tekini öpecek diye tayfadan birisini o durumda bırakmaz aslan parçası.
Bence ne kızı öper ne de yemeği götürür, kızı öpme ihtimali varsa, kan kaybından oraya yığılır.:D

Sanji gömüyorum kusura bakmasın ama o kadar beklentimin içine etti, bu arc ona h. haki vermiştim oysa. O kumaşı kaybetmiş gibi duruyor.

Bence ne kızı öper ne de yemeği götürür, kızı öpme ihtimali varsa, kan kaybından oraya yığılır.:D

Sanji gömüyorum kusura bakmasın ama o kadar beklentimin içine etti, bu arc ona h. haki vermiştim oysa. O kumaşı kaybetmiş gibi duruyor.
Fazla beklenti içine girmişsin. Ben hiç h.haki vermedim. :/

bence tayfa içi güç dengeleri odanın kafasında her zaman aynıydı yani.
luffy>zoro>sanji luffy ile zoro ya göre zoro ve sanji arasında daha yakın bir güç seviyesi var diyebilirim.zaman atlamasından sonra sanji hiç bir zaman kendini verip tam vs tadında kimseyle karşılaşmadı.oda zoro için biraz daha kendini göstermesi için fırsatlar sundu.dressrosada mesela dikkatimi çeken bir şey oldu.normalde namileri kurtarmaya zoro gidecekken sanji araya girip ben gidececeğim dedi ne hikmetse zoro hiç itiraz bile etmeden kabul etti.sonradan zaten sanji dof karşısında düştüğü durum ortada.oda biraz zoro'yu böyle durumlara düşürmemeyi tercih ediyor gibi.luffy ile sanji genelde dövüşlerde aynı mantıkla ilerliyor.bıçak kemiğe dayandığı zaman varını yoğunu ortaya koyuyorlar.

konu ile ilgili olarak bi power up geleceğini sanmıyorum.zaman atlamasının getirdiği gerçek gücünü ortaya koyacaktır.vs de aktif bir şekilde 2 hakiyi kullandığını gösterse yeterli olur zaten.

Valla bu aralar gösterdiği performans Sanji hakkındaki düşüncelerimi yerle bir etti.Ben bu adamdan seri sonu Kizaru Vs si bekliyorum bu Vergoya bacağını çatlatıyor.Arc sonunda ise Zoranın gosterdiği seviyeye belki gelir.

Kuzuri

Farkettiyseniz çoğu vs yi sanji üstlendi ve rezil oldu (vergo ve dofa karsi ozellikle) oda bu vs lerle bize bisey anlatmak istiyor yani 2 sene icinde sanji guc kazanmadi pek skywalk ve hakisi haric. Buraya simdi bir teori yazacagim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık