Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Sanji

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 312 84.8%
  • Sevmem

Kullanılan: 56 15.2%

• Kullanılan toplam oy
    368
Aç bak diyorsun bende biliyorsun sandım. Uyanıyor Luffy, yerde kesilmiş adamlar görüyor sonra soruyor ne oldu diye. Adam da diyor ki; senin arkadaşın kılıç ustası bizi durup dururken kesti. Sonra Luffy, sinirden kudurmuş halde Zoro'nun yanına gidip bağırıyor. Zoro da; ne diyorsun aptal beni dinle diyor. Ama Luffy'nin dediği lafa bak; Onlar bize yemek verdi kötü olamazlar seni öldüreceğim diyor. Karaktere bak be offf adam gibi adam. Bak ikidir gideceğim gidemiyorum sana cevap vermek için kıymetini bil ha :D
Aç derken, konuyu aç/anlat anlamında.

Hmm olaya bakayım sonra ben. Orada Zoro da karşılık veriyor muydu? Kaptanına el mi kaldırmış oldu bu adam şimdi? Ne farkı kaldı Sanji'den şimdi...:oops::mad:

Aç derken, konuyu aç/anlat anlamında.

Hmm olaya bakayım sonra ben. Orada Zoro da karşılık veriyor muydu? Kaptanına el mi kaldırmış oldu bu adam şimdi? Ne farkı kaldı Sanji'den şimdi...:oops::mad:
Bak şimdi Zoro orada kaç kere ikna etmeye çalışıp saldırılarından kaçıyor Luffy'nin en sonunda baktı durmayacak o zaman sen bilirsin diyor. Adamın nakaması adama inanmıyor ama suçlu yine Zoro'mu? beni eleştirdiğin şeyi sen yapıyorsun bak :D

Bak şimdi Zoro orada kaç kere ikna etmeye çalışıp saldırılarından kaçıyor Luffy'nin en sonunda baktı durmayacak o zaman sen bilirsin diyor. Adamın nakaması adama inanmıyor ama suçlu yine Zoro'mu? beni eleştirdiğin şeyi sen yapıyorsun bak :D
Kaptan bu yeri gelir döver, yeri gelir sever. Zoro da bunu demiyor muydu zaten? :D Şimdi ne oldu da kaptanının kararlarını sorgular oldu? Ulan Zoro, her yerin ayrı oynuyor. Bir kere de dediğinle yaptığın bir olsun. :D

Sen “ne de olsa gerçek değil” diye her şeyi duygusuz mu takip ediyorsun? Şurada yaptığım erol taşı sevmemek gibi bişi değil ki. Hani adam bir roldedir ama gerçekte o değildir falan gibi bişi de değil. Çizim ama ben empati kurarak takip etmeyi tercih ediyorum. Sen dümdüz okuyorsan yazık ne diyeyim.

Bu mantıkla tartışmanın da manası yok. Bunlar gerçek değil geeeç.
Yoo benim takıldığım nokta daha çok iyi gösterilen bir karakter olması yönünde. İnsan tiçi sevebilir. Ben de seviyorum çünkü adamın her sahnesi aksiyon. Ama kişiliğini sevmiyorum. Gelip burda “tiç adamdır” demem yani. Gavatın tekidir ama eğlenceli adamdır.
Şu dediğinle en üstteki dediğin çok farklı şeyler biliyorsun değil mi?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık