Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Sanji

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 312 84.8%
  • Sevmem

Kullanılan: 56 15.2%

• Kullanılan toplam oy
    368
Inşallah o seviyeye gelirler ben Sanji'yi severim ama acilen güçlenmesi gerekiyor.dünya hükümeti ile olacak savaşta bir amirali luffy alsa diğerlerini kim alacak?
Amiralleri geçtim ihtiyarları kim alacak asıl ben onu merak ediyorum. Son savaşta hep hayal etmiştim birini Luffy birini Zoro birini Sanji alacak diye. Büyük ihtimal onları başkaları alacak. Luffy harici diğerleri de amiral alıp bitirecek gibi ama bakalım. :bilmem:

Amiralleri geçtim ihtiyarları kim alacak asıl ben onu merak ediyorum. Son savaşta hep hayal etmiştim birini Luffy birini Zoro birini Sanji alacak diye. Büyük ihtimal onları başkaları alacak. Luffy harici diğerleri de amiral alıp bitirecek gibi ama bakalım. :bilmem:
İm le luffy kapışır zaten goroseilerle de zorro, sanji,dragon,shanks,mihawk kapışır en son hepsi bizim tayfanın yanında olacaklardır.

O iğrenç şeyi kullanacağını hiç düşünmedim, kullansa bile Zoro'nun yaptığı gibi tayfa için gururunu bir kenara bırakır dedim.
Adam en ufak savaş anında o kostüme sarıldı.
Şu zamana kadar Sanji hakkında hiç kötü düşünmedim, ama bu kadar omurgasız olabileceği aklımın ucundan bile geçmezdi.

Sanji ilk başta Pudding'le konuşurken bozulmaya başladı.Farkındaysanız sonralarda Pudding'e sapıkça bakmıyordu.Hatta tam tersi Pudding bakıyordu.Ah ah
Sanji için başka bir şey düşünülmeliydi.Mesela Nami'nin kölesi olarak Nami'yi hantallaştırıyor.
Bknz:Bigmom O kadar kölesi var ki yonko olmuş ama nasıl bir yonko olmuş.Bigmom'ın vücudu full yağ Kaido'nun Kas

O iğrenç şeyi kullanacağını hiç düşünmedim, kullansa bile Zoro'nun yaptığı gibi tayfa için gururunu bir kenara bırakır dedim.
Adam en ufak savaş anında o kostüme sarıldı.
Şu zamana kadar Sanji hakkında hiç kötü düşünmedim, ama bu kadar omurgasız olabileceği aklımın ucundan bile geçmezdi.
Hacım naptın ya bölümde neden kullandığı yazıyor halbuki:D law taa arc başında sadece beni ve luffy yi tanıyorlar sizde sakın kimliğinizi açık vermeyin tehlikeye gireriz demişti. Plana uymasa vay sanji planı bozdu herkesi tehlikeye attı derlerdi:(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık