Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Sanji

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 314 84.9%
  • Sevmem

Kullanılan: 56 15.1%

• Kullanılan toplam oy
    370
Aktiflikten kastın ne ki ben onu hala şey yapamadım. Bilinci açıksa aktif mi oluyor yani , Eiichiro Oda atıyorum dövüş sonlarında Drake'e bir tane balta attırır çöp olur direkt iddia.
Sen direkt olarak Queen'i alamaz diyordun , zaten böyle bir durumda yani senin dediğin durumda Sanji Queen'i yenebilecek kadar güçlü oluyor ki Eiichiro Oda da zamanında 2'ye 1 olan dövüşleri adil bulmuyorum diye bir röportaj verdi. Normalde gözüm kapalı girerdim böyle bir iddiaya ama dediğim gibi bir balta attırır iddia çöp olur direkt.
Ama Sanji'nin Queen'i devireceğinden , yeneceğinden yüzde yüz eminim.
Olum işte 2 v 1 devam ediyordur ama son vuruş Sanjiye kalır diyorum. Bunda ben kazanırım. Yancılık + ks de seni kazanmış mı sayak olum alla alla dklshfklsdhf 1 v 1 neresinde bunun :D Yancılığı bile kabul etmişim hala ne diyon :(

Ben de diyorum ki Sanji KS atacak kadar namussuz bir adam değil
İşte bence öyle o yüzden açıklık getirmek gerek :D

Olum işte 2 v 1 devam ediyordur ama son vuruş Sanjiye kalır diyorum. Bunda ben kazanırım. Yancılık + ks de seni kazanmış mı sayak olum alla alla dklshfklsdhf 1 v 1 neresinde bunun :D Yancılığı bile kabul etmişim hala ne diyon :(
Biri dövüşün sonuna kadar Sanji'ye yardım eder de en son kendini feda ederek son darbeyi indirme şansı yaratırsa Sanji'ye sen kazan. Yardım eden eleman dövüşün ortalarında veya sonlarına doğru Queen'e hatırı sayılır bir hasar verip dövüş dışı kalırsa ve o aşamadan sonra Sanji tek başına devam edip yenerse o kazansın işte olum.

Biz burdan sevsen iddiaya giremeyiz ben sana söyleyeyim afkjsdlfkasjfdaslk Yamato'da da kandırdın zaten beni resmen cukkalandım o iddiada yazıklar olsun
2v1 için iddiaya girmek istiyorsun olum demin komutan alcak diyordun :D

Yamatoda 3 kere yazdım 3 kere onayladın napalım.

Ben arc başından beri Sanji'nin komutan alacağını söylüyorum zaten. Senin şartlar elverişli değil. Ben biliyorum Drake bir tane useless balta atsa bile dövüş sonlarında diyeceksin ki yardım aldı. Olmaz o yüzden.
İddiasız , kaybetmen benim için daha tatmin verici ve heyecan verici olacak zuhahahahahahaha

O maddeyi okumadım ayrıca üstünkörü atladım o konuyu konuşmamıştık bile eklemişsin ama
Yok ben 1 baltaya hayır demedim ki :D Ben diyorum ki 2. adam saf dışı kalsın Sanji dövüşmeye devam etsin ona da okeyim. Ama saf dışı kalmazsa ggsin. Ama sen buna bile gelemiyon lol. Dövüşe katılmış adam ayaktaysa zaten ne anladık o işten?

Çeliştiğin noktalar yetişkin çocuk karşılaştırmayalım içinde açlık olsun sanjiden daha fazla aç kalsın demeye getiriyosun sanjiden üstün olması için ebisü kaç yıldır bu durumda sanji 3 ay dayanabildi sorna zeff'e saldırdı belli hiç açlık yaşamamassın falan diyosun animenin içinde değiliz kusura bakma gerçek hayatla karıştırma hayatımı bilmeden o konuda hassasım yasuie satıyo çocuğunu sırf diğer insanlara biraz daha yemek bulabilmek için o çocukta parasını babasına veriyo sen beni nasıl satarsın tribine girmiyo bile iradeden bahsediyoruz kaç ay hayatta kalır olayı değil bak sen dedikten sonra yetişkin örneği vermedim bile onu dediğim an sanji aç çocuk oluyo bana çocuk örneği ver diyosun diyorum açlık zormu zor ama sanjiden çok daha ağır şeyler yaşamış ve aldtından kalkmış kişiler var (sanjiyi küçümsemiyorum)
Öyle bir şey demedim. Verdiğin örnekler Sanji'ninkine denk değildi, daha büyük bir şey göster istedim. İster çocuk olsun, ister yetişken, ister açlık olsun, ister başka bir şey. Benim bahsettiğim ölüme direnmek ve bunu o kadar zor şartlar altında yapabilmek. Ya da daha zorunu başarmak.
Ayrıca Ebisu gibi bir yerle o kayalığı aynı kefeye koyamazsın. Ebisu'da azda olsa yenecek bir şeyler varken, o kayalıkta yağmur bile yağıyor muydu hatırlamıyorum ben. Konu uzun süre az gıda ile idare etmek değil, sıfır gıda ile haftalarca hayatta kalabilmek. İkisi de çok zor. Ama ikincisi daha zor. Ebisu'daki çocukların şansı en azından başlarında onları doyurmaya çalışan anne-babalarının olmasıydı. Ama Sanji'nin böyle bir lüksü bile yoktu. Bir şeylere dayanma konusunda böyle manevi desteklerin etkisi de büyük. İrade derken sadece aç kalmayı kast etmiyorum yani ben.
Öff neyse, bu ne ya, hangisinin durumu daha fena kapışmasına döndü olay. Kendi yazdıklarımdan tiksindim.
Tamam kardeş dediklerimi geri çekiyorum.
10 yaşında 3 ay açlığa dayanıp hayatta kalabilmek ortalama bir şey. Sorun bende. Vasat olduğum için böyle ortalama şeyleri büyük bir olay gibi görüyorum.

Öyle bir şey demedim. Verdiğin örnekler Sanji'ninkine denk değildi, daha büyük bir şey göster istedim. İster çocuk olsun, ister yetişken, ister açlık olsun, ister başka bir şey. Benim bahsettiğim ölüme direnmek ve bunu o kadar zor şartlar altında yapabilmek. Ya da daha zorunu başarmak.
Ayrıca Ebisu gibi bir yerle o kayalığı aynı kefeye koyamazsın. Ebisu'da azda olsa yenecek bir şeyler varken, o kayalıkta yağmur bile yağıyor muydu hatırlamıyorum ben. Konu uzun süre az gıda ile idare etmek değil, sıfır gıda ile haftalarca hayatta kalabilmek. İkisi de çok zor. Ama ikincisi daha zor. Ebisu'daki çocukların şansı en azından başlarında onları doyurmaya çalışan anne-babalarının olmasıydı. Ama Sanji'nin böyle bir lüksü bile yoktu. Bir şeylere dayanma konusunda böyle manevi desteklerin etkisi de büyük. İrade derken sadece aç kalmayı kast etmiyorum yani ben.
Öff neyse, bu ne ya, hangisinin durumu daha fena kapışmasına döndü olay. Kendi yazdıklarımdan tiksindim.
Tamam kardeş dediklerimi geri çekiyorum.
10 yaşında 3 ay açlığa dayanıp hayatta kalabilmek ortalama bir şey. Sorun bende. Vasat olduğum için böyle ortalama şeyleri büyük bir olay gibi görüyorum.
Bak ben dedin demiyorum ama üstün görmek için böyle şartların var yetişkin örneği direk zeff desem adil olurmu tartışılır zeff korsan olmasına rağmen tüm yiyeceğini ona verdi sanji bilmese bile ve kendi bacağını yiyerek hayatta kaldı ebisuda durum yıllardan bahsediyorum irade burda devreye giriyo ebisuda o ortamda doğup yetişip artık çocuk olmayanlar var hiçbir duygusunu belli edimiyolar aynı ortamı istiyosan sadece zeff ile karşılaştırabilirsin alanı daraltıyosun çok eğer sanjinin durumuna benzer hayatta kalma iradesi üzerinden tartışmak istiyosan durum değişir sınırlı sayıda kişi ile karşılaştırırız diğer türlü aşırı örnek var fikirlerine saygı duyuyorum ancak tüm hayatı veya uzun yılları zorluklar bazen açlık bazen ölüm tehlikesi ile geçen seride biçok karakter var önemli karakterler veya önemsiz bunlarla denk değil demeni yanlış buldum fazla fazla örnek verebilirim sanji düşmanlığım yok ben güçlü iradeli kişilerin iradeleri arasında ortalama dedim tüm seriye göre bi ortalama değil problem yok zevkli bi tartışmaydı zatan burda şahsen benim illede haklı çıkmak veya sürekli üste çıkmak gibi bi derdim yok ikimizde düşüncelerimizi belirttik o kadar

Sanji kılıç ustası değil eline alır almaz kurur giderdi (hangi dönemde eline aldığı önemli değil)1 ay kendine gelemezdi
Ama genede Nijiyi gömerdi oraya ve belki bu arada exoskeletonu bile uyanırdı. Hakinin bitmesiyle insan ölseydi G4 kullandıktan sonra hakisi kalmayan Luffy ölürdü. Sırf Zoro kullanıyo diye Enmayı ölüm kılıcı yaptınız o kadarda değil, Luffynin hakisi belli bi süre sonra döndü Enmadada durum bundan ibarettir. Kinnemonun Zoroya ben olsam Enmayı kullanmazdım demesi adamın ben kılıç ustalığıma helal getirmemden ibarettir.

Ben iki sene önce çok seviyordum bu adamı. Tam bir centilmen dönüşü bekledim kendisinden. Cinsiyetler arası farklılıkları aşmış biri olarak döner sandım. Herifi acayip bir türe çevirdi adam. Oda bununla eğleniyor gerçi :D
Cinsiyet arası farkı kimse aşamaz bu Allah(Celle Celalühü)ın iradesidir ve haddi aşanda ayvayı yer. Şu batı fikirlerine nasılda kapılıyorsunuz hemen bi durun bakalım. Savaşta bile bizim Peygamberimiz kadınlarla çocuklara dokundurtmamış, ben bu kadınlara vurmama konusunda Sanjinin tamamen arkasındayım ve vurursa fanlığı bırakırım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık