Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Sanji

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 314 84.9%
  • Sevmem

Kullanılan: 56 15.1%

• Kullanılan toplam oy
    370
Yanlız beyni olan adamlar orada olmasaydı bırak kaidoyu daha Grand line a giremezdi o ikisi. :D
Eeee o kadarını da abilerine borçlular... sen git irade öğret, sen git hayallerinin peşinden gitme cesareti ver... tabii ki yardım edecekler görevleri :D

İsrafın haddi hesabı yok deyip katliam mı yapsın adam : ))
Somer, Sanji’yi alır... hatta BM gibi mideye indirir jsjsjs

Ne demişler kas gücüyle van pis gemisi yürümezmiş. Kimsenin kimseye borcu yok herkes kendi görevini yapıyor. :D
Sanji evlat olsa sevilmez ki sevilmemişte sjsjsjsj

Hayır tayfayı terk etmek bunda, kaptanı dövmek bunda, kadınlara Vuramam ayağına tayfayı tehlikeye sokmakta bunda... ben olsam tayfadan atmasam bile arada döverdim bunu :D

Sanji olmasada Kuroobi öpüyordu Zoro'yu bu böyle gider bence :D O olmasa bu olmasa.
Abisini kurtaracak tabi... :a: jjsjss
Bildiğim kadarıyla Somer hem efendi hem akıllı adam Sanji'yi görür görmez biat eder.
"Kendi sebeplerimle yalnız bir güç oldum Kıvırcık Kaş Korsanlı olarak beraber savaşmamıza izin ver" der :D
O kabul etse mehme şef etmez ksjssj

Sanji evlat olsa sevilmez ki sevilmemişte sjsjsjsj

Hayır tayfayı terk etmek bunda, kaptanı dövmek bunda, kadınlara Vuramam ayağına tayfayı tehlikeye sokmakta bunda... ben olsam tayfadan atmasam bile arada döverdim bunu :D
Reyis anası babası belli en azından :eek: Zoro gibi sokak çocuğu değil. Erken yaşta mesleğini eline almış, it köpek değil. :D

Döv de akşam yemeğinde kuru ekmeği kemir. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık