Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Sanji

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 312 84.8%
  • Sevmem

Kullanılan: 56 15.2%

• Kullanılan toplam oy
    368
luffyi ve tayfayı düşürdüğü durumları öğrenince kesecektir.
Mantıklı.:)

Zoro'nun keseceğini asla düşünmedim de, bu her konuda birilerine laf atmaya çalışan arkadaşı da anlaması güç. :/ Oden normal komutan fazlası değil diye laf atar, Enma'yla ilgili kaç tane laf attı sonra özrünü diledi. Pek önemi olmasa da böyle giderse daha çok özür diler. :/

Bide bu konuda geyik yapmanın yasak olduğunu düşünmüyorum, ama geyik konusuna döndüğü için ağlayan arkadaşın gönlü olsun diye. Klasikleşmiş bir kaç panel dışında Sanji2yle ilgili en sevdiğim paneller bunlardır.
Bunu bana yazdın galiba?

Lakayık,gevşek,kadın düşkünü
Bizimkilerdeki halis gibi bi karakter.Sağ kol olma sevdası mıdır,tayfanın en güçlü üyesi olma sevdasından mıdır nedir Zoro'ya düşman olmuş bir tip.Bu sevdaları uğruna hiç emek sarf etmemiş,etmeyecek bu yüzden her zaman Zoro'nun arkasında kalacak tüğsüz.
Bu isteklerini hiç başaramayacağını bildiği için kadın düşkünü rolünü benimsemek zorunda kalmış tayfanın sapı.
Tabi bunların hepsine rağmen Zoro'ya sevgi ve saygı duyduğunu biliyoruz.Çakal ya

Lakayık,gevşek,kadın düşkünü
Bizimkilerdeki halis gibi bi karakter.Sağ kol olma sevdası mıdır,tayfanın en güçlü üyesi olma sevdasından mıdır nedir Zoro'ya düşman olmuş bir tip.Bu sevdaları uğruna hiç emek sarf etmemiş,etmeyecek bu yüzden her zaman Zoro'nun arkasında kalacak tüğsüz.
Bu isteklerini hiç başaramayacağını bildiği için kadın düşkünü rolünü benimsemek zorunda kalmış tayfanın sapı.
Tabi bunların hepsine rağmen Zoro'ya sevgi ve saygı duyduğunu biliyoruz.Çakal ya
Sen seriyi çok yanlış anlamışsın amigo olmamış bence. :D

Hasır Şapkaların en cool karakteri tabi kız görene kadar, sonra sapıtıyor. Nami cuuuwaann, Robin suuuwaann.

Lakin çok şekil dayak atıyor. Özellikle de şu videoda 07:58 'de çok şekil ve cool tekme atıyor.

Bozdu sonradan be .
Dof karşısında bu duruma düşmesi normal, Jet Gattling'i bile rahatça önleyen adam Doflamingo.

Biliyorsunki gear4'ün ilk çıktığı hali aşağısı Dof'u yenmeye yetmezdi.

Bu yüzden Sanji'yi gömmeye gerek yok, Vergo'dan kan aldı 2 kere yamulttu duvara gömdü. Sonrasında bacağı hafiften çatladı ama sorun değil bu, Bon Clay ile olan dövüşündede alabasta'da kaburgaları kırılmıştı ama kazanmasını bildi.

Vergo ile berabere kaldı sayıyorum o arc işin özü. Potansiyel mevzusu ise diğer kardeşlerine göre çürük çıktı evet çocukken, lakin yinede şuan baldan muldan power-up aldı bir şekilde. Suitli hali uçan altılıdan Page One'yi inletiyor düşün, epey güçlü yani Sanji şuan.

Suitsiz hali bile 400 küsür milyonluk adamlardan daha güçlüydü, 500'e merdiven dayardı muhtemelen, şimdiki hali rahatlıkla Snack gibi tipleri harcar ( Suitle ) , bu arc sonu görün bakın Queen'i harcadığında powerup ile herkes şaşıracak. Queen'e tek girmesini umut ediyorum, umarım depişip yenerde ortalık şenlenir biraz.

Son düzenleme:
Önce niye koca koca adamları kadınları deli bir kadının adasına sürükledi, sonra yetmezmiş gibi paso dayak yedi onun hesabını versin. İnsan bir komutan indirir sen gidiyorsun Yuen'den dayak yiyorsun. Yuen'i senin kardeşin hallaç pamuğu yapıyor.

İyi karakter diyoruz, cesur yiğit adam diyoruz. Kendine karşılık vermeyen adamı dövmek hangi manganın main çarında var?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık