Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sanji vs. Vergo

Kim kazanır?

• Sanji

Kullanılan: 23 74.2%
  • Vergo

Kullanılan: 8 25.8%
  • Yenişemezler

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    31
Bu vs'yi her haliyle Vergo alır ancak bunu şu anlık için diyebiliriz..

ancak..
benim merak ettiğim ise Smoker ile Sanji ne olur..

diyorsun ki luffy dengi 2 adam law ve smoker.bu demek ki bunlar birbirine denk.dövüşlerine tekrar bakarsan lawın zorlanmadan smoker'ı indirdiğini görürsün.ya da vergoyu örnek verdiğin için onun üzerinden gidelim.birisi vergoyu döverek yenemeyeceğini anlayınca lawın kalbini kurtarması için kaybediyor(ki bence normal bir mücadelede de kaybederdi).öteki tek atıyor.sence de biraz çelişki yok mu :)
Bak sen böyle düşündüğün için kendi mantığınla yorumluyorsun.Bende Smoker'ın başından beri amacının sadece Law'ın kalbini almak olduğunu düşünüyorum.O yüzden çelişki falan yok.Artı olarak Vergo'nun şu sözlerinden de anlaşılıyor kapışmada bi gariplik olduğu.

legend_luffyy

katılıyorum sonuna kadar. vergoyu yenemeyeceğini kendi ağzıyla söyledi zaten

ben size katılmıyorum ben sanjini vergoya yenileceğini düşünmüyorum vergonun sadece savunma amaçlı vucudunu hakiyle kaplaması birşey ifade etmez etseydi lufyy balık adam arc da hordy yapardı diye düşünüyorum birde sanjinin 2 yıl içinde ne kadar geliştiğini görmekdik tam anlamıyla mangada vergoyla kapışırken dediği kelime yüzünden sanjinin 2 yılki eğitimini ben çöpe atamam sanji vergodan daha hızlı ve sağlam olduğunu düşünüyorum meşhur bi sözü vardır sanjini '''bitiremiyeciğin dövüşü başlatma'''

Sanji ilk Blueno ile savaşırkende tekme atıp yerde kıvrandı sonra Blueno'dan güçlü Jaburayı yendi Sanji bence uzasaydı ve çok ciddi bir savaşta Vergo'u sağlam döverdi ama Vergo kalası dayak arsızı muhteşem savunması var ve dayak yemek etkilemiyor hayvanı vs nin sonucunda kararsızım belki Vergo yenebilir belki de Sanji.

vergo güçlü eleman. belliki koramiral seviyesinin üstünde bir adam ki dof un sag kolu olmuş sanji gene zorlar aşırı zorlar ve o bacagı kırma mevzusu bir kere olur hazırlıksız yakaladı sanjiyi reflexiv olarak kendini korurken çatlattı bacagı. ama genede sanji şuan için bir vergo degil belki tekmeleri sayesinde rokhshiki teknikleriyle başa çıkabilir ama haki konusunda vergo sanjiden çok üstün oldugundan vergo alır

Sanji'nin Vergo'yu yenebilme imkanı olduğunu sanmıyorum. Adamı sabah akşam dövsen yine bir şey olmaz. Smoker'dan o kadar hasar almış ağzı burnu kanamamış bir veziyetteydi ama halen aynı güçte dövüşüyordu. Vergo'yu yenebilmek için ya onu pasif duruma düşürecek bi yeteneğiniz olacak tıpkı Law'ın yaptığı gibi yada inanılmaz über yıkıcı gücünüz olacak. Sanji yanlızca hız konusunda Vergo'dan üstün olabilir.

A$CE

Sanji vergonun bacağını çatlattı ama aldığı tek zarar oydu ozaman kadar sanji onu yerden yere çaldı bu adamlarların 20nin üzerinde kırık kemikle savaş kazandıkları zamanda(Bon Kurei vs Sanji).Yenemese bile yenilmez en azından.

sanji saglam olsaydı yenebilirdi bu bir olasılık bence.söyledigi söz basit böyle devam edersem...burdan herkez kendine göre yorum cıkarır.ben kendimi sanjinin yerine koyuyorum;zaten gastanet yemişim ne kadar güclü bir saldırı oldugunu biliyoruz,o kadar darbe almısım birde artislik yapıp tutucagım dedigim adamın hakisi, çelik kadar saglam cıkmıs, bacagımı bile catlatmıs,haliylen böyle devam edersem derim...o sartlarda hangi salak dövüsmeye devam eder.

ama olay tarafsız bir alana tarafsız bir sahaya tasınırsa vergodaki haki onu ne yapar? en fazla çelik kadar sert olsun. elmas olmıyacak ya bu adam.hadi zoro kılıcına haki yüklemedi kesemedi diyelim.tekme ve yumruk kullanan adam haki bilmese bile gücü yüksek saldırıyla o savunmayı asabilir.haki savunmasında haki yüklenen aracı kullandıgın zaman, hakin ondan üstün olmal,ı ama daha amozon lilyde gördük marigold savunmam öyle böyle dedi,ki haki zırhı savunmasını rayleigh ve sentoumaru gibi yapıyordu,luffy bir yerleştirdi kac metre geri uçtu.yani kaba kuvvet daha etkili bu tip durumlarda.

o yüzden sanjide vura vura yenebilir,en azından iyi zarar verir.vergo lawa hareket kabiliyetinde üstündü ama sanjiye yavas üstün gelsin,bence denktirler,muhtemelen sanji,luffy kadar hızlıdır.geppo desen ondada var.ha adama koysa yerinde kalsa,kumadaki gibi bacagını tutsa anlıcagımda,sanji bir koydu adam duvarın içine gömüldü.vergonun saldırısında ise savunması asılıp kemigi catladı,daha önce yıpranmıs bir suramı saldırsan yıkma sansın olur,yoksa yeni yapılmısamı?adam zaten hırpalanmıs,vergonun tekmesi agır geldi catlattı bacagı.o yüzden vergo agır basıyor,o da dayanıklılıgından ziyade saldırı gücünden dolayı,o yüzden sanjininde hakkını vermek lazım.yani bence yüzde 51 vergo,yüzde 49 sanji ama sanjiye oy vericegim,heyecanlı olsun :artiz:

Law,vergo,smoker.Bu adamlar zoro ve sanji den 1 adım önde.Luffy bunları yener ya da yenemez ama sonucu lucci vs sinde olduğu gibi kitlenir kalır.Hasır şapkalar için karaktere göre değişir ama monster trio yu düşünürsek luffy ye eşit ama sanji ve zoro dan 1 adım öndeler.Benim görüşüm bu yönde.Konuya da gelir isek vergo yener.

sanji alır okadar hasardan sonra gitti adamın karşısına yekten ters vuruş vurdu bacağı çatladı olay bu aceleye gelmeseydi ve nami faciası olmasaydı bence alırdı

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık