Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sanji vs. Pica

Kazanan kim olur ?

• Kullanılan toplam oy
    216
Pica'nın yerini Zoro'dan daha kısa sürede bulacağı kesin lakin bulunsa bile Pica dev cüssesinin ulaşılması en zor yere saklanırdı. Sanji'de Zoro kadar bitirici saldırı yok. Orta zorlukta Sanji alır.

Emin degilim acikcasi, picanin meyve sanji icin sikinti yaratir. Ek olarak sanji Zoro gibi bitirici degil, suanlik berabere diyorum. Zoro picayi kesip atti diye adami cop etmenin alemi yok. Meyvesi fena degil, full beden haki, kilic vs sanjinin isi cok zor olur.

Son düzenleme:
Valla kim alır bilemedim. Sanji alsa bile çok çok zorlanarak alır.
Bu arada Sanji önce Zoro ya yakındı sonra denk oldu şimdi de onun rakibini daha rahat alırmış hahahaha. Bir de biz milleti soğutuyorduk.
Millete tek atıp geçen Zoro hiç bir şey göstermedi denilerek güç seviyesi aşağı çekilirken,Sanji 2y sonra adam alamamışken bir anda Pica yı Zoro dan daha rahat yenermiş hahahah tabi tabi haklısınız gerçekten fanboy biziz.

Valla kim alır bilemedim. Sanji alsa bile çok çok zorlanarak alır.
Bu arada Sanji önce Zoro ya yakındı sonra denk oldu şimdi de onun rakibini daha rahat alırmış hahahaha. Bir de biz milleti soğutuyorduk.
Millete tek atıp geçen Zoro hiç bir şey göstermedi denilerek güç seviyesi aşağı çekilirken,Sanji 2y sonra adam alamamışken bir anda Pica yı Zoro dan daha rahat yenermiş hahahah tabi tabi haklısınız gerçekten fanboy biziz.
Zoro'nun bütün dövüşleri bir hamleyle falan bitiyor zaten. Kesemez kesemez, bu süreçte yığınla darbe yer, sonra bir aydınlanma yaşar ve tek hamlede işi bitirir. Kılıç ustalığı temasından gelen bir şey bu. Bu argümanla Luffy'yi de ezersin, ondan güçlü birisini de. Birkaç kez bu argümanını gördüğüm için belirteyim dedim.

Zoro daha güçlü olsa da Pica'ya karşı Sanji daha avantajlı olabilir. Bir yanlışlık yok burada.

Berabere biter. Taşları Luffy gibi yok edemez, alan saldırısı görmedik Sanji'den. Yerini tespit edip kolayca ulaşır ama taşların içinde sürekli hareket eden Pica karşısında çok uzun süre uğraşmak zorunda kalır.

Yer Pica'ya çok uygun, öyle olmasa net Sanji alır.

Valla sanji yaralı bedenle vergoya dövüş tekniği üstün gelmiş birisi. Adam vurdu vurdu fırlattı vergoyu. Vergonun ciddileşmesi falan hikaye. Bacağı kırıldı falan sağlam sanjinin bacağı kırılmazdı öyle hemen. Sağlam bir sanji vergoyu da indirirdi bence. Pika ise gördüğüm kadarı ile hantal birisi. Sanji en kötü ihtimal tekmeyi patlatır pika havaya seker. Pikayı havada yere inene kadar döver.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık