Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sanji vs. Pica

Kazanan kim olur ?

• Kullanılan toplam oy
    216
Arkadaşlar boş yapmayı bırakalım, konunun tadını kaçırmayalım.

Burada tek bir şeye itiraz edeceğim. Zoronun daha büyük saldırılar yapması hasarı daha güçlü kılmıyor. Hody örneğindeki gibi. Picaya yaptığı büyük kesiş saldırılarını da yapsa Hody pek zarar görmezdi. One piece evreninde insanların bedenleri taştan veya çelikten çok daha dayanıklı. Ortadan ikiye ayırmak falan mümkün değil.
Zaten onu diyorum, OP dünyasında olan bu. Devasa rakiplerde atakların etkileri devasa olmazsa görsel olarak sönük kalır.

Ben de Sanji gömmemesinden diyorum reyiz :d yoksa anladım demek istediğini
:( olm neden karakteri gömeyim durup dururken. Birine batmayacaksa neden gömeyim zaa xD Hani gömmekten kastın itin götüne sokmak değil de Zoro'nun gerisine koymaksa zaten Sanji Zoro'dan güçsüz diyorum. Ama Pica'yı da alamayacaksa işimiz var. (hala konu içeriğine atıfta bulunuyorum, biraz bununla ilgili yazsanız keşke lan yazık yav bu foruma)

:( olm neden karakteri gömeyim durup dururken. Birine batmayacaksa neden gömeyim zaa xD Hani gömmekten kastın itin götüne sokmak değil de Zoro'nun gerisine koymaksa zaten Sanji Zoro'dan güçsüz diyorum. Ama Pica'yı da alamayacaksa işimiz var. (hala konu içeriğine atıfta bulunuyorum, biraz bununla ilgili yazsanız keşke lan yazık yav bu foruma)
Sanji'nin Pica'yı alacağına ben de katılıyorum xd(al bak yazdım)

Densetsu effect reyiz. Sanji<all demen lazım

Cevabım Sanji alır, net.

Ayrıca dönen Zoro vs Sanji muhabbeti için yazmak istedim;

Sanji de Zoro da ikisi de benim için vazgeçilmezdir. Luffy'nin KK olma yolunda bu iki karakter de epey önem arz ediyor.

Net bir şekilde Sanji Zoro'dan güçlü değildir bence ama Zoro'nun Sanji'den güçlü olabilme ihtimali var ancak aralarındaki fark o kadar az buçuk bir şey ki; açıkçası dövüş stilleri, karakterleri vs her şeyi çok farklı. Amma velakin bir savaşta ikisine de ihtiyaç duyuluyor.

Zira Sanji her ne kadar duygusal, abaza bir meriç olsa da kendisinin Zoro ve Luffy'e göre daha zeki bir karakter olduğu ortadadır. Soğukkanlılığı, hızı ve Zoro'ya nispeten daha iyi olan gözlem hakisi ile tam tersi özelliklere sahip olan Zoro'yla beraber bence birbirlerini tamamlamaktadırlar.

Neyse tüm bunları da geçtim; tayfadaki her karakter aslında önem arz ediyor. Usopp mesela, Dressorosa'da yaptığı tek hamleyle her şeyin seyrini değiştirmiştir.

Bu yüzden bu kadar gömüp durmayın lan şu karakterleri; sevin oğlum. Bunlar size ne etti?

Sanji Zoro'dan daha zorlu bir rakip Pica için. Hem hava adımları var, Zoro gibi kese doğraya geçmesine gerek yok, hem hızlı, hem görünmezlik var hem de çok sağlam bir zırhı var.

Sanji'nin Pica karşısında şansı yok. Pica taşın içinde havada süzülen bi tüy gibi hareket ediyor la :S Sanji'de gözlem var dersiniz şimdi :( Sanji sanmıyorum ki yüzlerce metrelik taşı delecek parçalayacak atak çıkarsın da Pica'ya ulaşsın. Hayal kurmayın, Pica'nın tek yumruğuna gider. Zaten tek yumruğunu Chinjao, Ellizabello ve Hjrudin özel ataklarıyla anca durduruyor Sanji kim ya :S Çıkın şu hayallerden...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık