Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sanji vs. Jack

Kim kazanır?

• Sanji

Kullanılan: 102 77.9%
  • Jack

Kullanılan: 26 19.8%
  • yenişemez

Kullanılan: 3 2.3%

• Kullanılan toplam oy
    131
Zirveye çıkmak için meyveye gerek yok dostum. Garp var Shanks var Rayleigh var Roger var bu insanlar köpek gibi güçlenmiş. Sanji de bahsini yaptığım şekilde fiziksel sınırlarını aşar ve üzerine köpek gibi haki kasarsa seri sonu helalinden bir amiral seviyesi olarak kapatır defteri. Fiziksel gücün ve tekniklerin yanında en önemli şey hakidir meyve gücü değil. Meyve gücü olmadan zirveye çıkarsın ama haki olmadan bay bay kuzum gidiyorum modunda takılırsın en fazla.
İyide zaman unsurunu göz ardı ediyorsun, hasırların bu seviyelere gelmeleri için 10-20 yıl lazım.

@BattalGazi yanlış anlama bro . Oda efendi Sanjiye yaptığını yıllarca Zoroyada yaptı. 2 yıllık eğitimden sonra Zoro ya pica gibi bir rakip vererek kurtardı.Üstüne Wano da Killer ile kapıştırdı yani itibarını yükseltti.Sanjiye hiçbir şey yaptırmadı. Page One la dövüştürdü. O maçın bile sonucu kesin belli değil. Galip çıkarmadı Sanjiyi.

Üvey evlat konumundan Jack ile çıkabilir ancak yani Uçan altılı bile kesmez artık Sanjiyi.

Bu konu'nun açılması çok gereksiz. Sonuç olarak Sanji'nin karşısında Big Mom'da, Queen'de, Jack'te olsa hikaye gereği alacak. Yani bütün tayfa kazanacak her türlü. Önemli olan bize Oda'nın tam olarak ne anlatmak istediği.
Benim ilgimi çeken daha çok o.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık