Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sanji vs. Hakuba (Bilinçli)

Hangisi Kazanır?

• Sanji

Kullanılan: 44 57.9%
  • Hakuba

Kullanılan: 24 31.6%
  • Kararsızım

Kullanılan: 8 10.5%

• Kullanılan toplam oy
    76
Kesinlikle. Forumda teori üzerinden teori üretildiğini, teori üzerinden serinin eleştirildiğini ve teorilere koşulsuz inanıldığını gördüğüm için tüm forumun benzer bir tutum takınması gerektiğini düşünüyorum.
Sanırım böyle daha eğlenceli olduğu için insanlar bunu tercih ediyor. Ancak sana da hak veriyorum. İlk zamanlar ben de senin gibi düşünürdüm. Zamanla foruma ayak uydurdum diyelim.

Hmm hakiler arası farkın belirtildiği yerleri atarsan :S Bilinçli kullanıyor diyor konuda.
Gücün içeriği bilinçsizce kullanımsa; sadece Cavendish'in teknikleri ile yola çıkılır, ben yeterli Cavendish tekniği görmedim. Daha fazla işlenince bakacağız tabi ki. Hakilere de baktım, somut bir şey bulamadım. Karşılaştıkları tipler arasında da bariz üstünlük kuramam doğrusu. Hakuba tekleyip geçti diye. Beklentilere kalmış iş; şuan emin olarak diyebileceğim hız Sanji ≥ Haku, k.haki Sanji > Haku. Güç Haku ≥ Sanji (kesin olmamakla beraber tekleme olayı) 2 nesnel olayım Sanji diyor. Gerisi beklenti yarı yarıya da olsa yine Sanji.

Bu arada Hakuba Cavendish'ten güçlü diyemiyorum :T Cavendish pek kimse ile karşılaşmadı ama terlemedi bile tüm Dressrosa boyunca.

Vinsmokelar Sanji'den güçsüz ve haki kullanamıyorlar. Buna itiraz etmem.
Haki kullandıkları geçmedi ama kullanamadıkları da geçmedi. Kullanmadılar desen şimdilik daha iyi olur, yada neyse çok da önemli değil gibi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık