Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Sanji vs. Enma

Sanji, Enma'yı eline alırsa ne olur?

• Kullanılan toplam oy
    148
Zoro ne yapmış allasen. Ya Hasan Söylemez gibi çöllerde yada oturup maç izliyor. Big Mom'dan almam gerekeni aldım diyor. Yani bizimkilerin 37 takla atıp yapabildiği şeyi yapmış sanki. Kol olayı da tamamen zamanla alakalı. Nw'ye girdiği gibi mi verdi son dönemlerinde mi verdi belli değil. Kaldı ki Komutana kol bacak vermeyecek bir Luffy var tayfada o da böbreğini bıraktı.
Killer konusuna hiç girme zaten. O hali Zoro ediyor adamındaşjfkasdlkfjş
Hahahaha :D
Hadi hadi Kid’de de bir şey yok işte. Killer çok pis dayak yedi valla :D

Belki de farklı bi yerden bakmak lazım. Zoro ilk denemede fail olmuştu, hazırlıksız yakalanmıştı fakat hemen kontrolü geri almıştı. Hatta sonradan gördük ki antrenman istiyor bu kılıcı kontrol etmek. O vakit konuyu genişletip bakmak lazım, Sanji kaç günde kontrol edebilir kılıcı acaba merak ediyorum. Ha elbette Zoro'nun hala kılıcın tam hakimi olduğunu da söylemiyorum, böyle bi kılıç inanılmaz drama yaratma potansiyelinde. Kullanılacağı yeri merak ediyorum. O zaman yine bu konuya geri geleceğim.

Kaçarken ayağı takılıp düştüğü için ağzı burnu kan içindeydi, evet. Room'un büyüklüğü haki harcıyor canım benim. Kastettiğim o yorgunluğun üstüne hala direnebilmesiydi. Bu haki taşırma şeyine de amma takıldınız. Bm'nin çöp oğlu da haki taşırıyordu. Sanji ağzına vurdu. Sanji ile hiç münakaşaya girmese muhtemelen en güjlü çocuklarından biri falan olurdu senin için.
İttifak olması ile güj bağlantısını neden kurdun? İttifak sebebiyle düello gibi bir şeye bulaşmazdı Zoro.
Killer teklemedi mi? Ciddi misin? O zaman Kaido'da Luffy'i teklemedi diyelim. Neticede girdiği rage yüzünden gözlemini doğru kullanamadı. Başka etmenler söz konusuydu gibi bir hikaye çok masum. Evet, ''aklını oynatmış'' Killer'ın nasıl yenildiğini gördük.
Roomun büyüklüğü haki harcamıyor. Law hiç hakisi yokken, room açamazdı yoksa. Roomun büyüklüğü sadece meyvedeki uzmanlığına bağlı. Kafana göre bir şey uydurmuzsun belli ki. O yüzden devamının da tutarsız olduğunu düşünüp okumaya gerek görmedim.

Üye silindi 1004

Zoro ne yapmış allasen. Ya Hasan Söylemez gibi çöllerde yada oturup maç izliyor. Big Mom'dan almam gerekeni aldım diyor. Yani bizimkilerin 37 takla atıp yapabildiği şeyi yapmış sanki. Kol olayı da tamamen zamanla alakalı. Nw'ye girdiği gibi mi verdi son dönemlerinde mi verdi belli değil. Kaldı ki Komutana kol bacak vermeyecek bir Luffy var tayfada o da böbreğini bıraktı.
Killer konusuna hiç girme zaten. O hali Zoro ediyor adamındaşjfkasdlkfjş
Zoro, sapasağlam bi Killer’dan 15 tane gelsin hepsini tek kılıçla yener....

Roomun büyüklüğü haki harcamıyor. Law hiç hakisi yokken, room açamazdı yoksa. Roomun büyüklüğü sadece meyvedeki uzmanlığına bağlı. Kafana göre bir şey uydurmuzsun belli ki. O yüzden devamının da tutarsız olduğunu düşünüp okumaya gerek görmedim.
Bu şirinlik yakışmıyor sana.
Haki kelime olarak yanlış seçim. Ama ne demek istediğimi anladığına eminim.:byee:
Zoro, sapasağlam bi Killer’dan 15 tane gelsin hepsini tek kılıçla yener....
Kılıcını çekmeden bile yenebilir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık