Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sanji vs. Donquixote Doflamingo

Kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    241
Dressrosa arcında sanjiye neredeyse tek atacak adam 2 arc sonra kesin yenilecek gözüyle bakılıyor:oleyo2:.
Luffy rezil rüsva olduğu Rob Lucci'yi neredeyse aynı ark içerisinde yendi bu seride. Sanji ve Doflamingo'nun karşılaşmasının üzerinden nereden baksan 200 sayı falan geçmiş, Sanji bin türlü aksiyona girip güçlendirmeler almış. Çok da şaşırmamak lazım bu oy akışına. :D

Luffy rezil rüsva olduğu Rob Lucci'yi neredeyse aynı ark içerisinde yendi bu seride. Sanji ve Doflamingo'nun karşılaşmasının üzerinden nereden baksan 200 sayı falan geçmiş, Sanji bin türlü aksiyona girip güçlendirmeler almış. Çok da şaşırmamak lazım bu oy akışına. :D
Uyanış kullanmadı yalnız harcarken.Queen gibi en baba tekniğini de kullanmadı yamultmak için.Overheat öldürecekti Sanji’yi Queen gibi de değil.O yüzden Law tarafından kurtarıldı zaten yoksa arcı kapatır arc sonu kalkardı.

Kullanmayı becermekten kastım Luffy ve Kaido gibi gelişmiş hali. Normal kralın hakisi kullanması onu Sanji'den güçlü yapmaz. Potansiyeli olduğunu gösterir.
Haklısın.Ama uyanış kartı da var adamın.Ben hala Doffy'e yakınım sağ kol seviyesi görüyorum çünkü.Sanji şu an sol kol seviyesi.Maksimum eşitlerdir

Uyanış kullanmadı yalnız harcarken.Queen gibi en baba tekniğini de kullanmadı.Overheat öldürecekti Sanji’yi Queen gibi de değil.O yüzden Law tarafından kurtarıldı zaten yoksa arcı kapatır arc sonu kalkardı.
Uyanış kullanıp kullanmaması neyi değiştirir? Sanji'nin iskeleti değişti komple, mermiden tut sol kolun kılıç saldırısına kadar hiçbir şeyden etkilenmiyor. :D Queen'in silahlanma ustalarının bile dayanamadığını söylediği tekniklerinden ayağa kalkabilecek hale geldi. Zaten bana göre Sanji'nin güç sıçramasının seride çok az benzeri var, Oda'dan beklemezdim karaktere böyle bir güç artışı vermesini.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık