Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sanji vs. Charlotte Cracker

Kim Kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    221
Luffynin aksine sanji doğrudan crackere oynayabilir . Orta zorlukta alabilir bence. Çünkü sanji uçabiliyor. Ve crackerin gerçek bedeninin güçlü bir saldırıda tek yediğini düşünürsek vücudu çok sağlam değil. Sanjide alır crackeri. Bide görünmezlik var çok zor crackerin sanjiyi alması bana kalirsa.

Cracker çok ters bir adam. Zoro vs Cracker olsa oturup bir düşünürüm. Ha biz Sanji mi diyorduk? Sanji mi?

crackerin forumca fazla abartıldığını düşünüyorum ama sanji sadece bacakla dövüşürken yani en güçlü yeri bacağıyken vergoya bacak veren adam, bir suit aldı diye crackeri yenemez, ciddi saldırı gücü ve b haki lazım.

Cracker'i zırhtan çıkaramaz. Bisküvinin sertliği artı Cracker'in b.hakisi fazla gelir. Çıkarabilseydi şansı olurdu ama. Arc sonu işler değişebilir Sanji'nin dövüşünü görmek lazım.

Luffynin aksine sanji doğrudan crackere oynayabilir . Orta zorlukta alabilir bence. Çünkü sanji uçabiliyor. Ve crackerin gerçek bedeninin güçlü bir saldırıda tek yediğini düşünürsek vücudu çok sağlam değil. Sanjide alır crackeri. Bide görünmezlik var çok zor crackerin sanjiyi alması bana kalirsa.
Luffy de uçuyordu boundman’la. Ve dof’un takip edemeyeceği hıza sahipti.

Bisküvileri de hem nami yumuşatıyordu hem orman oyalayabiliyordu. Ona rağmen yanına gidip indiremedi luffy.

Luffy de uçuyordu boundman’la. Ve dof’un takip edemeyeceği hıza sahipti.

Bisküvileri de hem nami yumuşatıyordu hem orman oyalayabiliyordu. Ona rağmen yanına gidip indiremedi luffy.
Luffy nin stili ile sanjinin dövüş tarzı farklı.
Biliyorum luffynin de hızlı olduğunu. Cracker de güçlü ancak sanji suit giyince görünmez oluyor ve crackerin sanjiye yetişecek görüş hakisine sahip olduğu düşünmüyorum. Ayrıca luffy nin biskuvitkeri parçalamak dışında tek seçeneği yemekti. Oysa sanjinin biskuvitleri yakma ihtimalide var. Ayrıca ne kadar güçsüz cizilsede bu aralar sanji o biskuvitleri parçalayabilir.
Mesela luffy ryou ile şuan crackeri rahat alır. Saydığım şeylerden ötürü.
Şahsen ben crackerin sanjiye yenilecegini düşünüyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık