Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Analiz] Sanji Ve Girişimleri

@Historia Çok güzel bir çalışma yapmışsın gerçekten ,teşekkürler. Özellikle animede veya mangada görsem bile unuttuğum Sanji'yi tekrar hatırladım. Oda komedi unsuru olarak bazı yönlerinin üstüne gitmeseydi Zoro kadar sevebilirdim bu karakteri. :respect:

Eline, emeğine sağlık. Sanji hater'ları dışarı :fool: Ek olarak şu Alabasta'da krokodil tekmelediği sahnede Zoro da tepki veriyor ya herkes gibi şimdi biz buradan Sanji>Zoro mu çıkarmalıyız bazı arkadaşların yaptığı gibi :D
Alabasta’nın efsane karakteridir Mr Prince
Önce crocoyu kandırmayı başarıp sonra tayfayı kurtarmıştır.

@Historia Çok güzel bir çalışma yapmışsın gerçekten ,teşekkürler. Özellikle animede veya mangada görsem bile unuttuğum Sanji'yi tekrar hatırladım. Oda komedi unsuru olarak bazı yönlerinin üstüne gitmeseydi Zoro kadar sevebilirdim bu karakteri. :respect:
Teşekkürler :)
900 aşkın bölümlük bir seri olunca doğal olarak insanlar bir karakterin yapmış olduğu şeyleri unutabiliyor :D
Eline, emeğine sağlık. Sanji hater'ları dışarı :fool: Ek olarak şu Alabasta'da krokodil tekmelediği sahnede Zoro da tepki veriyor ya herkes gibi şimdi biz buradan Sanji>Zoro mu çıkarmalıyız bazı arkadaşların yaptığı gibi :D
Yok yok sanji>zoro çıkmaz burdan :D

Sanji olağanüstü bir bacak gücüne sahip ve doğal olarak luffy ve zoro şaşırıyor.
Mesela burda sanji Oz büyüklüğündeki zinciri tek bacağıyla fırlatıyor.

Yok yok sanji>zoro çıkmaz burdan :D

Sanji olağanüstü bir bacak gücüne sahip ve doğal olarak luffy ve zoro şaşırıyor.
Mesela burda sanji Oz büyüklüğündeki zinciri tek bacağıyla fırlatıyor.
undefined
Ne bileyim aynı mantık yürütmeyle tersi sonuca ulaşan teoriler okuyunca insanın aklına geliyor böyle şeyler :oleyo: Bu arada attığın resim görünmüyor konudaki bazı resimler gibi. Acaba imgur falan mı?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık