Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sanji, Roronoa Zoro'nun Rakiplerine Karşı!

Hangilerini alırdı ?

• Kullanılan toplam oy
    131
En komiği de; eşit görülen iki tekniğin, yani Diable Jamble ve Ashura'nın iki yıl sonraki durumları. Diable Jamble, çer çöpe kullanılan sıradan bir teknik oldu, Ashura hala piyasada yok. :flaugh:
Bakalım Zoro, Diable Jamble'yle eşit güçte olan tekniğini ilk olarak kime karşı kullanacak? :ehe:
Bu yorum kaynamasın fandaş aynen durum budur. Zoro isimsiz kılıç savurmasını Sanji'nin en güçlü tekniği ile aynı seviyeye çıkarmış.

Luffy neredeyse hepsinde ölüm kalım savaşı verdi. Zoro ise bu listedekileri 1 veya 2 kesişte kenara attı. Zoro da Luffynin rakiplerinde ölüm kalım savaşı verse ve 3. kez karşısına çıksa yener. Luffy neredeyse hepsinden önce bir dayak yemiş :D veya yardım alarak yenmiş. Ezikleri geçecek olursak;

Buggyde bile nami yardım etti.
Enelde ilk dayak yedi. Enel bunu fırlattı aşağı. Nami aldı yukarı taşıdı 2. karşılaşmada yendi. Enelin rahibini bile sanji ile anca yendi. Zoro tek başına ohmu indirdi.
Moria ile ilk dövüşte gölgesini bile geçemedi. Moria bunla alay etti. Luffy gölge yardımı ile yendi.
Croco 2 kere luffyi yendi. İlkinde robin kurtardı. ikincide üstüne su düştü de ölmedi.
Lucci ilk vs de zoro ve luffyi fırlattı yendi. Sonrakinde luffy usop gazı ile yendi.
Crackere 11 saat yenmeyi bırak çizik bile atamadı. Nami ve orman yardımı ile yendi.
Katakuriye 2 kere yenildi. Birinde dövüşten kaçtı. Son karşılaşmada bile katakuri dövmekten sıkılıp kendisi vazgeçti :D

Zoro? Hepsinde bileğinin hakkıyla 1 veya 2 kesik atıp yenmiş. Mr1 dövüşü dışında ölüm dövüşü yok adamın :D Hatta tam tersine. Zoro genelde dövüşlerinde hep handikaplıydı. Sayalım:

Cabaji ile dövüşürken belinden bıçaklıydı.
Buggy, meyvesi sebebi ile antisiydi. Enel de luffynin antisiydi. Ama baksan luffyden güçlü normalde. Luffy antisi olmasa şansı bile yoktu.
Hachanda mihawktan yara almıştı. Çizik bile almadan o haliyle yendi.
Mr1'de çeliği kesemiyordu. Herif çeliği baştan kesebilseydi mr1'e daha dövüş başında tek atacaktı :D
Hodyde suyun altındaydı gene de tekledi.
Pika sürekli kaçıp duruyordu.
Ryumada 1 kılıcı eksikti.
Enel'de gördük sonucun ne olacağını. Croco için Zoro'nun kendisi bile Luffy'e bırakmak zorunda kalmıştır. Sen yapmazsan kim indirecek Crocodile'ı denilen yerde Zoro da var.:D Lucci için Luffy olmasa tayfanın çoğu mefta idi denilmiştir. Bunlar manga verisi bu arada. :D

İsimsiz saldırı mı? :) Aaa bakın Kraken'i keserken de Pica'ya benzer bir kesiş var. Ama ben karar veremedim şimdi ya, isimli saldırı ile kestiği yatay olanlar mı yoksa dikey olanlar mı?:hmm:Her iki kesişin de 3 kılıç stili ile yapıldığını hatırlatmaya gerek yoktur herhalde.

Hawkins'i saymiyorum Zoro'nun vs attiklari arasinda.
Zoro'nun tum dovuslerini tam hatirlamamakla birlikte hatirladiklarim arasinda Daz'i, Pica'yi, Kaku'yu alamazdi. Zombi Ryuma'yida alamazdi.

Gülsem mi ağlasam mı bilemedim.Hiçbiri şıkkına oy verip üstüne yorumda ''Bakın hiçbiri şıkkına oy verdim çok objektifim''' demek ilginçmiş.Objektiflikten değil yine objektif olduğunu gösterme çabasından başka bir şey değil.

Ha hiçbiri şıkkına vermek objektiflik anlamına da gelmez tam anlamıyla da neyse.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık