Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Sanji İleride Nasıl Bir Güçlendirme Alacak?

Sanji Nasıl Güçlenmeye Devam Eder?

• Kullanılan toplam oy
    54
Burada color of armanent derken hakinin renginden bahsetmiyor ki. :/ Oradaki color Japonca 色の (ıro) yani nesneler arasındaki farkı belirtmek için kullanılmakta. Burada da haki türleri arasındaki farkı belirtmek için kullanılıyor. Color of the Supreme King, Color of Observation Haki bildiğim ren anlamındaki renk değil buradaki color... Herkesin farklı rengi olsa da renkler güç belirtmiyor.

Kata falan da başlatmadı. Viz çevirilerinde hep color of observation falan da diye geçiyordu.

İngilizcem olmayışının mazurluğunu gör diyeyim o zaman. Japonlarda neyin ne için kullanıldığını da bilmiyorum. :oops: Kek adasını izlemediğim/okumadığım içinde bölüm sayısını bilmediğimden bakmadım türkçesine. Neonz öyle deyince ben de takıldım arkasına :dd.d

Zoro'nun aptallığının bedelini Sanji'yi yüklemeye çalışıyorsunuz. Dünyanın en güçlüsüne karşı savaşıyorsun. Arada büyük bir fark var ve Sanji doğru olanı söylüyor. Adam elindeki minicik çakıyla üç kılıca karşı savaştı aradaki fark çok büyük. Buradan Sanji'nin Haoshoku açamayacağını söylemeniz gülünç.

Enma’yı eline tutunca öleceği için açamaz.
Yaşı 21 ve 1.320 Milyar Beri'lik ödülü olan birini yenmiş ama halen Sanji gömme derdindesin. Sanji her zaman çok güçlüydü. Silahlanması arttıkça alevinin derecesi daha da güçlenecek. Queen gibi birini yendikten sonra kısa süreliğine bayıldı, sonra yeniden ayağa kalktı. Zoro gibi bir hafta yatmadı.

İngilizcem olmayışının mazurluğunu gör diyeyim o zaman. Japonlarda neyin ne için kullanıldığını da bilmiyorum. :oops: Kek adasını izlemediğim/okumadığım içinde bölüm sayısını bilmediğimden bakmadım türkçesine. Neonz öyle deyince ben de takıldım arkasına :dd.d
O color'ın gerçek anlamda renk olmadığını biliyorum. Onu hiç kastetmedim. "There are even levels to" diyor Luffy'e. "Hakilerimiz arasında bile seviye farkı var." O zamana kadar buso ile Luffy'i ezen yoktu. O zaman busonun geliştirilebilen bir şey olduğunu öğrendik.

O color'ın gerçek anlamda renk olmadığını biliyorum. Onu hiç kastetmedim. "There are even levels to" diyor Luffy'e. "Hakilerimiz arasında bile seviye farkı var." O zamana kadar buso ile Luffy'i ezen yoktu. O zaman busonun geliştirilebilen bir şey olduğunu öğrendik.
Busonun geliştirilebilir birşey olduğunu katakuri dövüşünden önce de herkes biliyordu sen geç anlamışsın yine

Yaşı 21 ve 1.320 Milyar Beri'lik ödülü olan birini yenmiş ama halen Sanji gömme derdindesin. Sanji her zaman çok güçlüydü. Silahlanması arttıkça alevinin derecesi daha da güçlenecek. Queen gibi birini yendikten sonra kısa süreliğine bayıldı, sonra yeniden ayağa kalktı. Zoro gibi bir hafta yatmadı.
Zoro neden 1 hafta yattı? Sanci'nin ömrü hayatı boyunca görmediği kişilerden hasar alıp, sonra iki katını tekrar aldığı için olmasın? Sanırsın Zoro, Kuin gibi çöple dövüştü de 1 hafta yattı. Yine yalan yanlış işin.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık