Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Sanji, Hangi Supernovaları Yenebilir?

Sanji hangi Supernovaları yenebilir?

• Kullanılan toplam oy
    341
Bege ve Apoo, bunlara karşı şansı var. Hawkins ve Killer için belki çok zorlanarak kazanır bir ihtimal. Diğerleri için imkansız.

Bazılarının güncel ödülü bilinmemesine rağmen son duruma göre süpernova ödülleri. Sanji fena iş çıkarmamış. Adam, 7 tane süpernovayı altına almış.:ehe: (Wiki'den aldım. Hatalı olanlar çıkabilir)

1. Luffy: 1,500,000,000 (Bir buçuk milyar) beri
  2. Law: 500 milyon beri
  3. Kid: 470 milyon beri
  4. Apoo: 350 milyon beri
Sanji: 330 milyon beri
  1. Zoro: 320 milyon beri
  2. Hawkinks: 320 milyon beri
  3. Bege: 300 milyon beri
  4. X-Drake: 222 milyon beri
  5. Killer: 200 milyon beri
  6. Bonney: 140 milyon beri
  7. Urouge: 108 milyon beri

Forumda Zoro Wano sonunda ödülde Sanji'yi geçerse Sanji fanları büyük bir hayal kırıklığına uğruyacakmış gibi bir düşünce var sanırım. Aksine beklenti bu yönde olduğu için kimsenin etkileneceğini sanmıyorum. Ama tam tersi bir senaryo da olabilir. (Ne kadar 'öyle bir şey olamaz' dese de malum şahsın fanları) Sonuçta ikilinin aldığı ilk 3 ödül bu şekilde;

60,000,000 / 77,000,000
120,000,000 / 177,000,000
320,000,000 / 330,000,000

Sanji hep Zoro'nun bir arkasından takip ediyordu sadece Alabasta olayından bu yana. Şu anda tüm tayfa Wano'da olduğu için ikisinden birinin ödül alıp diğerinin almaması pek olası değil.

Bu durumda ikisi de 4. ödüllerini aynı anda aldıklarında, Sanji'nin ödülünün pekala Zoro'dan üstün olma ihtimali var.(Bu zamana kadar olduğu gibi.)

İlk başta yazdığım durumda Sanji fanlarının herhangi bir hayal kırıklığı olmayacağı gibi, bu ikinci senaryo gerçekleşirse Zoro fanlarının ruh hallerini düşünemiyorum.
Öncelikle Sanji'nin muhabbetini yapanlar kendi fanları. Adamlar gayet de Sanji'nin ödül olark geçince Zoro ile eşit olduğunu falan söyleyenler var hatta daha üstün. Yani beklenti hiçte o yönlerde değil.

Sanji ile Zoro'nun aldığı ilk ödülleri paylaşmışsın birde şuna bak;
30,000,000 / 60,000,000
100,000,000 / 120,000,000.
300,000,000 / 320,000,000.

Bunlar kimin ilk üç ödülü? Zoro ile Luffy'nin ödülleri.
Luffy'nin kaptanlık unvanı ve Ekstra Mf arc ve tayfa'nın ödül aldığı her arc artan ödülü var. Buna rağmen tüm kek'ten önce Luffy 500 / Zoro 320 ödüldeydi, o ara Sanji de Ailesi'nin katkıları ile 177 oluyor ve Usopp, Sanji'yi geçiyor ama ne hikmetse hepsi kenara atılıp Zoro ile Sanji kapıştırılıyor yine.
Sonra Zoro tüm kek arc'ında olmadığı için ödül alamıyor ve Luffy alıp başını giderken, Sanji'de yine ailesi ve diğer nedenlerle ödülü ile Zoro'yu geçiyor.
Ve Sanji'nin aldığı ilk üç ödül Luffy ve Zoro'nun ilk üç ödülünden fazla :) Bunun sebebini de herhalde aklı başında olan herkes anlar. Bulundukları arc ve yaptıkları işlerin gün geçtikçe artması.
Eğer düz insan olup sadece ödülü bakıcaksak doğru geçti ama nedenlere ve işin derinliğine bakacaksak olanlar belli. Oda Sanji'yi trollemeyi o kadar çok seviyor ki, Sanji daha bunun sevincini yaşamadan Zoro farkı koyacak. Yani bir adam o arc için yok ise nasıl diğer adamın altında kaldığı ile ilgili laflar ediliyor anlamıyorum.

Son düzenleme:
Yazanların savunanların çogunun Sanji umrunda bile değil olanlar olarak objektif olup 0 olduğunu hiç bir şey yapmadığını söylüyoruz zaten.
Sanji'yi sineye çekmeye niyetim yok bir çok kişide çekmiyor tek arc'ta satışlarda ağzının payını verdiler E.oda'nın.
Sanji'yi savunanlarda Zoro haterları çünkü Sanji-Luffy farkını açık ve tartışmasız gösterdi.
Oradan aklınca Luffy Zoro'yuda ezer kafasına girip mutlu oluyorlar.

Öncelikle Sanji'nin muhabbetini yapanlar kendi fanları. Adamlar gayet de Sanji'nin ödül olark geçince Zoro ile eşit olduğunu falan söyleyenler var hatta daha üstün. Yani beklenti hiçte o yönlerde değil.

Sanji ile Zoro'nun aldığı ilk ödülleri paylaşmışsın birde şuna bak;
30,000,000 / 60,000,000
100,000,000 / 120,000,000.
300,000,000 / 320,000,000.

Bunlar kimin ilk üç ödülü? Zoro ile Luffy'nin ödülleri.
Luffy'nin kaptanlık unvanı ve Ekstra Mf arc ve tayfa'nın ödül aldığı her arc artan ödülü var. Buna rağmen tüm kek'ten önce Luffy 500 / Zoro 320 ödüldeydi, o ara Sanji de Ailesi'nin katkıları ile 177 oluyor ve Usopp, Sanji'yi geçiyor ama ne hikmetse hepsi kenara atılıp Zoro ile Sanji kapıştırılıyor yine.
Sonra Zoro tüm kek arc'ında olmadığı için ödül alamıyor ve Luffy alıp başını giderken, Sanji'de yine ailesi ve diğer nedenlerle ödülü ile Zoro'yu geçiyor.
Ve Sanji'nin aldığı ilk üç ödül Luffy ve Zoro'nun ilk üç ödülünden fazla :) Bunun sebebini de herhalde aklı başında olan herkes anlar. Bulundukları arc ve yaptıkları işlerin gün geçtikçe artması.
Eğer düz insan olup sadece ödülü bakıcaksak doğru geçti ama nedenlere ve işin derinliğine bakacaksak olanlar belli. Oda Sanji'yi trollemeyi o kadar çok seviyor ki, Sanji daha bunun sevincini yaşamadan Zoro farkı koyacak. Yani bir adam o arc için yok ise nasıl diğer adamın altında kaldığı ile ilgili laflar ediliyor anlamıyorum.
Daha geçen Kaptan'ın seviyesi tayfanın ödülüne etki ediyor dendi. Yani Luffy'nin ödülünün 100m olması Zoro'nun ödülünün artışına etki ediyor.:D Sen onu bunu geç Zoro hala daha Luffy'nin 2 yıl önceki ödülünü aşamadı ona bak.:D

Dresrosa başında bunu diyen arkadaşlar sonunda seriyi bıraktı benden söylemesi alıştır kendini.
Oda isterse 1milyar ödül farkı koysun zoro ile sanji arasına. Bu tür şeyler benim için seriyi bırakma sebebi olmaz. Kaldı ki sanji fanı değilim sadece biraz fazla hor görülüyor gibi geliyor forumda. Beni seriye bağlayan olay Zoronun mihawkla olan fightıydı yıllar önce. Hypelandığım sahnelerin 5inden 3ü zoronundur hatta.

Zoro merkezli Sanji tartışmaları diye sağ menüdeki iki konuyu birlestirelim. Çoklu iç şişmesi yaşamayalım. Biri de leğen bıraksın hayrına şuraya.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık