Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Sanji Baskın Kostümünü Kullanacak mı?

Sanji baskın kostümünü kullanacak mı?

• Kullanacak.

Kullanılan: 234 92.1%
  • Kullanmayacak.

Kullanılan: 20 7.9%

• Kullanılan toplam oy
    254
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
One Piece Evreninde bir kural vardır arkadaşlar.
“Bir silah çıktı mı patlayacak.”
Sevgili yazarımız Oda bize gösterdiği en ufak bir çöpü bile ilerde kullandırmıştır. Bunun da sebebi insanları heyecanlandırmaktır. Bir Tametabakko kutusunu bile itinayla patlatan, Usopp’un aldığı kadranları kullandıran. Lolanın vivre kartını itinayla senelerce göğüs arasında saklayan Oda bu hücum kostümünü de kapsülünde paslandırmaz.
Sanji omurgasız bir arkadaşımız bugün söylediği sözü yarın yutabiliyor. O yüzden asla kullanmayacam ben Germa değilim der ama yeri gelince Lanet Olsun deyip basar kapsülün düğmesine bundan da hiç çekinmez.
sanjinin ne karaktersizliğini gördün la?

One Piece Evreninde bir kural vardır arkadaşlar.
“Bir silah çıktı mı patlayacak.”
Sevgili yazarımız Oda bize gösterdiği en ufak bir çöpü bile ilerde kullandırmıştır. Bunun da sebebi insanları heyecanlandırmaktır. Bir Tametabakko kutusunu bile itinayla patlatan, Usopp’un aldığı kadranları kullandıran. Lolanın vivre kartını itinayla senelerce göğüs arasında saklayan Oda bu hücum kostümünü de kapsülünde paslandırmaz.
Sanji omurgasız bir arkadaşımız bugün söylediği sözü yarın yutabiliyor. O yüzden asla kullanmayacam ben Germa değilim der ama yeri gelince Lanet Olsun deyip basar kapsülün düğmesine bundan da hiç çekinmez.
Sanji pastaya zehir mi koydu ?
Kadına mı vurdu ?
Omurgasız ?

Ben de Sanji gibi düşünüyorum. Ama Oda başka power up vermeyecek gibi, yani kullanacaktır Wano'da elbet. Umarım Wano'da önemli bir rol oynar. Arc'dan tek beklentim bu yani.

Vegapunkla beraber bu teknoloji işine bayağı yarar. Tema değişebilir ama en azından işe yarauacak silahlar üretebilir. :D
Aynen olabilir. Zou'da silah üreteceğinden bahsediyordu. Bu da tuzu biberi oldu :D Gerçi ben Sanji'nin bunu kullanacağını düşünüyorum ama bakalım artık hayırlısı.

Bencede kullanıcak ama digerleri gibi olsun istemem ussop veya franky bi ayar ceker kapsüle öyle süper kahraman gibi bi kıyafetle gezsin istemem ama birde su var ki bu zaten en basında ona ayarlanmıs bi savas kıyafeti degil sonradan yapılmıs. Belki onlarınki gibi birsey degilde sadece ayakları icin bi zırh olabilir. Vurus gücünü daha da arttıran bir sey mesela.
Ayrıca ben sanjinin zaten genlerinin uyanık oldugunu düsünüyorum yani en azından enies loby de uyandırdı.

Oda bunu kullandıracak olmasa hiç ortaya çıkarmaz gözümüze sokmazdı. Ayrıca şu da var; Sanji çocukken kaçmış olmasına rağmen baskın kostümü yapılmışsa (bunu Oda yapı tabi) bu demektir ki bu kullanılacak. Oda detayları seven adam.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık