Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Sakazuki

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 234 54.4%
  • Sevmem

Kullanılan: 196 45.6%

• Kullanılan toplam oy
    430
Viviye yapılanı unutup, Crocodile salmadi mi? :rolleyes:

O 2 yıl nerden bilecen Viviyi oldurmeyecgini :d
Diyorum ya adam korsan. Bizim tayfa aşırı iyi sadece. Bu demek değil ki her şeyi doğru yapacaklar. Onların kahraman olma gibi bir sorumluluğu ve iddiası yok. Ama denizcilerin var. Sözde iyiler miş de adaletler miş de bak bak bak :D

Diyorum ya adam korsan. Bizim tayfa aşırı iyi sadece. Bu demek değil ki her şeyi doğru yapacaklar. Onların kahraman olma gibi bir sorumluluğu ve iddiası yok. Ama denizcilerin var. Sözde iyiler miş de adaletler miş de bak bak bak :D
:p Size de amiral begendirmeyoz. Hadi hükümet kötü de Akainu napti?

Teach görünce kuyruğunu kistirip kaçıyor. Böyle bir etkisi var işte. :p

Ya sevmişim g.t biti kadar kıymeti olmayan erleri. Senin verdiğin de örnek şimdi. Adam amiraline söz geçiremiyor. Bunu erle bir mi tutuyorsun ?
Sakin :D Tutmam tabii. Coby de mesela gözümde değersiz
Akainu sayesinde mutlu olan, kendini güvende hisseden insanlar: :)

Akainu da sistemden memnun değil ama elinden geldiği kadarıyla çoğunluğun faydasına çalışıyor. Azınlıkta kalan şanssız kısım var maalesef. :agla:
Ne kadar mutlular. Rahat uyuyorsak onların 7 24 emeği sayesindedir. Varolsunlar :p

:p Size de amiral begendirmeyoz. Hadi hükümet kötü de Akainu napti?

Teach görünce kuyruğunu kistirip kaçıyor. Böyle bir etkisi var işte. :p
Saka'nın gücüne laf eden yok canım adam güçlü :D Ama sonuçta kafasını eğip işine bakıyor. Ve Kutsal ejderlerin emri altındalar daha ne olsun. Eğer çok adamsa Fuji ile ele ele verip düzeni değiştirmesine yardım etsin :D

Bu yüzden mi 10 gün savaştı Punk Hazard'da?
Yetki için savaştı. Kaybetse amiral olurdu. Kazandı filo amirali oldu. Ne alaka?
Saka'nın gücüne laf eden yok canım adam güçlü :D Ama sonuçta kafasını eğip işine bakıyor. Ve Kutsal ejderlerin emri altındalar daha ne olsun. Eğer çok adamsa Fuji ile ele ele verip düzeni değiştirmesine yardım etsin :D
Fuji gelsij düzgün sistem koysun, ilk Akainu onaylar.

Akainu güçlü demek istemedim. Akainuyu gören korkuyor dedim. Teach misal. Lakin Fujiye Dof atar yapıp durdu. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık