Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Sakazuki

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 234 54.4%
  • Sevmem

Kullanılan: 196 45.6%

• Kullanılan toplam oy
    430
Savaşta onu yaptı savaşta bunu yaptı. Adam asker. Emir eri, belirli mevkiye gelene kadar üstü ne derse o, kaldı ki böyle olmasa bile rakibi zayıflatmak için elinden gelen herşeyi yapacaksın Tabiki de. Bu kadar duygusal yaklaşmak da ne bileyim.

Forumun genel anlayışı Yonkou Sağ kolu>Amiral olduğu icin korktuğunu düşünen olması gayet normal bir durum olmasa anormal olarak nitelendirilmeli.
bu yanlış ve cahilce düşünceyi kırmak çok zor.Amiral=Yonkou en doğru tabirdir.

Marco tekme atıyo,Beckman silah çekiyo fln sonra Sağ Kol Amiralden güçlü... :hhh::hhh::hhh:

Akainu'nun savaşta yaptığı herşey doğruydu tek bir yanlış bir şey bile yok.Adam asker ve rütbeli bir asker

Marco tekme atıyo,Beckman silah çekiyo fln sonra Sağ Kol Amiralden güçlü... :hhh::hhh::hhh:
Bende Yonkou=Amiral diyorum. Ama Yonkou'nun hayvanımsı cüsselerde olması bir veya tık yuksek olmasini saglar ama Amiral'in Yonkou alacagi anlamina gelmez.

Gerçkten WB ile kapışan Akainu ve Kizaru'nun Shanks ve Beckman'dan korktuğunu düşünen var mı hala?
Korktuğunu söyleyen görmedim ama çekindiğini söyleyebilirim. Eğer üstüne gitseydi o savaşı tamamen kaybederlerdi belki de.
Amiral = Yonkou olsaydı o dünyada korsan kalmazdı muhtemelen.

Bende Yonkou=Amiral diyorum. Ama Yonkou'nun hayvanımsı cüsselerde olması bir veya tık yuksek olmasini saglar ama Amiral'in Yonkou alacagi anlamina gelmez.
Kesin bi karar verilemez ama cüsse olayı önemli değil.Luffy vs Hajrudin'de gördük boyu.O zaman Mama yaşayan en güçlü ''insan'' olur.O bir dev değil ama boyu uzun nihayetinde.

Kesin bi karar verilemez ama cüsse olayı önemli değil.Luffy vs Hajrudin'de gördük boyu.O zaman Mama yaşayan en güçlü ''insan'' olur.O bir dev değil ama boyu uzun nihayetinde.
Hayır o anlamda degil. Mama ve Kaido'nun dayanıklılikları hayvani seviyede. Mom vs Luffy'de luffy g4'le hasar veremezken Kaido'da tek g4'le yere koyup kaido'nun hiçbir sey olmamış gibi baya yüksek bir hızla luffy'i teklemesi.(Örnek)

Korktuğunu söyleyen görmedim ama çekindiğini söyleyebilirim. Eğer üstüne gitseydi o savaşı tamamen kaybederlerdi belki de.

Şaşırması çok daha olası.Shanks saldırsa da savaşı Denizciler kazanırdı çünkü Sengoku ve Garp sahaya yeni indi.İkisi istese Shanks ve Beckman'ı yener.Akainu pek iyi durumda olmasada Kizaru ve Aokiji ayaktaydı.Ama (özellikle) Teach olduğu için Denizci zaferi karşılığında Marineford çökerdi.Hele hele Sengoku ve Teach'in gücü yüzünden.

Amiral = Yonkou olsaydı o dünyada korsan kalmazdı muhtemelen.
Yonkou>Amiral olsaydı denizci kalmazdı.Yonkuoların çok büyük orduları var Denizciler kadar olmasa da.Ayrıca Koramiraller güçsüz Sağ Kollara karşı.Her türlü Amiral=Yonkou.Eğer böyle olmasaydı 2 3 yonkou birleşir Denizciler'i yenerdi izi

Hayır o anlamda degil. Mama ve Kaido'nun dayanıklılikları hayvani seviyede. Mom vs Luffy'de luffy g4'le hasar veremezken Kaido'da tek g4'le yere koyup kaido'nun hiçbir sey olmamış gibi baya yüksek bir hızla luffy'i teklemesi.(Örnek)
Onların derisi aşırı sert.Hatta ben Kaido'nun ölümsüz olmasının nedeninin Silahlanmada zirve yaptığı için olduğunu düşünüyorum.Tıpkı Rayleigh'in yaptığı gibi

Yonkou>Amiral olsaydı denizci kalmazdı.Yonkuoların çok büyük orduları var Denizciler kadar olmasa da.Ayrıca Koramiraller güçsüz Sağ Kollara karşı.Her türlü Amiral=Yonkou.Eğer böyle olmasaydı 2 3 yonkou birleşir Denizciler'i yenerdi izi
Neye göre kalmıyor ? Zaten Yonkou'lar daha güçlü ve bunu ben değil izleyen herkes biliyor. Wb için 3 Amiral dahil dünya adam toplayan denizciler kanıtlıyor bunu. Başka da yorum yapmayacağım sen kendin toparlarsın parçaları.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık