Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Sakazuki

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 234 54.4%
  • Sevmem

Kullanılan: 196 45.6%

• Kullanılan toplam oy
    430
Hile yapmamıştır antilik söz konusu var diyorlar. Eğer antiyse 10 gün dayanması ilginç. Aokiji 3 amiral arasında 3sırada bana göre. Yani Jozu'nun tek darbesiyle yara alıyorsa bir zayıflıği vardır.
Ben yenilip aokijinin onu eski arkadasi görüp yerde yatarken biraktigini sonrada sakazukinin aniden saldirip bacagini aldigini ve oyle kazandigini dusunuyorum.Sonucta antisi veya baska bisey olsa bile birbirlerine denkler ki 10 gün savasabilmisler

Ben yenilip aokijinin onu eski arkadasi görüp yerde yatarken biraktigini sonrada sakazukinin aniden saldirip bacagini aldigini ve oyle kazandigini dusunuyorum.Sonucta antisi veya baska bisey olsa bile birbirlerine denkler ki 10 gün savasabilmisler
Olabilir nede olsa Squardo'yu kandirıp Wb'nin uzerine salan kişiden bahsediyoruz.:ehe:

Akainunun Ace + WB alıp, üstüne o dövüşlerden sonra 2 tane komutanı Marco ve Vistaya üstünlüğünü eze eze gösterdiği ortamda ve ekstra Shanks ile karşılaşmısının adrdından hala Akainu Aokiji hile ile yenmiş denmesi tuhaf.

WB'nin savaşı yüzyüze değil de, arkadan haince kalleşçe saldırması olayına adamlık derler şimdi. :d

Akainunun Ace + WB alıp, üstüne o dövüşlerden sonra 2 tane komutanı Marco ve Vistaya üstünlüğünü eze eze gösterdiği ortamda ve ekstra Shanks ile karşılaşmısının adrdından hala Akainu Aokiji hile ile yenmiş denmesi tuhaf.

WB'nin savaşı yüzyüze değil de, arkadan haince kalleşçe saldırması olayına adamlık derler şimdi. :d
Benim kendi fikrim oyle yoksa adamin gucuyle ilgili bi soru isareti yok cok tehlikeli oldugunuda soyledim zaten.Ama bu soylediklerini yapan adamin aokiji ile 10 gun suren bir savasa girismesi kafalarda soru isareti yaratmiyor mu bu guc dengesinde sence?Onu aldi bunu kirdi gecti deyip 1 amiral ile 10 gun boyunca dovusmek o zaman 2 amiral ile gitsinler tum dunyayi sirasiyla yonkoulardan arindirsinlar neyi bekliyorlar arkadas:hhh:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık