Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Sakazuki

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 234 54.4%
  • Sevmem

Kullanılan: 196 45.6%

• Kullanılan toplam oy
    430
Oda kendisini hükümet ile kaçtır ters düşürüyor. Ace'i öldürmemiş olsa ve kötü olmasa diyeceğim ki hükümete karşı bizimkilere ileride yardım edecek ama yok.

Im-sama'nın gücünün abartılacağı vakit ortadan kaldırılabilir. Oda'nın Akainu hakkında planı bu olabilir. Akainu'yu kolayca yenen ve magmadan etkilenmeyen bir Im-sama takipçileri baya gaza getirir.

Oda kendisini hükümet ile kaçtır ters düşürüyor. Ace'i öldürmemiş olsa ve kötü olmasa diyeceğim ki hükümete karşı bizimkilere ileride yardım edecek ama yok.

Im-sama'nın gücünün abartılacağı vakit ortadan kaldırılabilir. Oda'nın Akainu hakkında planı bu olabilir. Akainu'yu kolayca yenen ve magmadan etkilenmeyen bir Im-sama takipçileri baya gaza getirir.
Gaza getirir ama olumsuz anlamda.Akainuyu rahat alan adam mangadan çıkıp Odayı bile avlar.

Sakazuki sağ sola saldırıp herkesi delmektedir. Bir Ace’e, Bir Luffy’e bir Babalığa(Prime halin de olsa ya da hasta olmasa Saka’yı pasif volkana çevirirdi) ama hala durmuyordu. Jinbe, Marco falan dinlemiyor Luffy’nin de canını istiyordu. Hatta yetmiyor karşısına çıkam denizci er’i Coby’e bile saldırmak istiyordu. veeeeee Tam o sırada....
Shanks: Easy boy! Easy!!!

Son düzenleme:
Sakazuki sağ sola saldırıp herkesi delmektedir. Bir Ace’e, Bir Luffy’e bir Babalığa(Prime halin de olsa ya da hasta olmasa Saka’yı pasif volkana çevirirdi) ama hala durmuyordu. Jinbe, Marco falan dinlemiyor Luffy’nin de canını istiyordu. Hatta yetmiyor karşısına çıkam denizci er’i Coby’e bile saldırmak istiyordu. veeeeee Tam o sırada....
Shanks: Easy boy! Easy!!!
Temel kahvaltı yapmak için bir lokantaya gider ve sadece tek bir zeytin ister. Temel çatalı bir türlü zeytine saplayamaz. Zeytin bir o yana bir bu yana kaçar durur. Bu durumu gören garson gelir ve çatalı aldığı gibi tek hamlede zeytine saplar. Sonra da Temel der ki "Yakaladın ama ben zeytini yormasaydım nah yakalardın."

Temel kahvaltı yapmak için bir lokantaya gider ve sadece tek bir zeytin ister. Temel çatalı bir türlü zeytine saplayamaz. Zeytin bir o yana bir bu yana kayar durur. Bu durumu gören garson gelir ve çatalı aldığı gibi tek hamlede zeytine saplar. Sonra da Temel der ki "Yakaladın ama ben zeytini yormasaydım nah yakalardın."
Shanks gelince Volkan söndü fıssss.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık