Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sakazuki vs. Marshall D. Teach (2 Yıl Sonrası)

Akainu vs BlackBeard (2 yıl sonrası)

• Kullanılan toplam oy
    181
Şimdi bakalım Akainu en fazla 3 haki 1 uyanmış şeytan meyve gücünde olabilir birde Blackbearda bakalım 3 haki 2. şeytan meyvesi yiyen 3. de yer 4. de yer zaten mangada Blackbeard en son güçlü şeytan meyve kullanıcılarının peşindeydi bakın Akainu Kuzanla dövüştük 'den sonra gelebileceği en güçlü seviyeye gelmiştir zaten ama Teach in potansiyeli çok fazla şeytan meyvelerini uyandırabilir onlarca şeytan meyvesi yiyebilir haki master olabilir.

Boş boş konu ile alakasız mesajlarla üste çıkmaya çalışma. Konu ile alakası varsa tartışalım.

Ayrıca forumdaki hangi çoğunluk Zoro > Luffy ve Mihawk = Yonko demiş ?
''Mihawk Yonko olur'' oranı %8. Amiral üstü gücü vardır %17, ikisini topla %25 ediyor en fazla. Amiralleri yenemezin oranı da %25. Bilmeden konuşmamak lazım.
http://www.korsanfan.com/konu/mihawkın-seviyesi.725/

Son düzenleme:
WB'nin yaptığı saldırıda zaten uzak menzilli bir saldırıydı ancak BB erken davrandı ve durdurdu. Akainu da Kizaru gibi Aokiji gibi çabuk ve hızlı değil ki erken davransın. Aynı WB gibi gücünü toplayıp magma saldırısı yapan birisi, BB'den erken davranması zor.

Akainu kaç tane deprem vuruşuna dayanabilir, bende öyle sorayım o zaman. Sengoku ve Garp, belki ne kadar tehlikeli olduğunu bildiği için BB'nin yanına yaklaşmadılar, Teach'e yakın dövüşe girmekte çok riskli, söylediğin gibi tek taraflı bir olay değil. Tek bir deprem vuruşu ile yerin dibine girme ihtimali var, kaldı ki magmayı iptal edecek bir güce de sahip.
Uzak menzilli saldırısına yakalanıyor orada.Daha sonra iş yakın dövüşe girince durduruyor Wbyi.Hantallik konusunda Teachi daha önde görüyorum ben.Sakazuki diğer amiraller gibi uçan kaçan birisi olarak gösterilmedi ama yinede gayet hızlı ve çevik birisi.Teach ise tank olması ile ön plana çıkıyor.

Teachin meyveyi Wb gibi kullanabileceğinin garantisi yok.Wb büyük ihtimal ile Roger döneminden beridir kullandığı meyveyi Teach ne kadar sürede tam kapasote kullanabilir.Üstelik vuruşlarının yarattığı hasar Wbnin vuruşları ile denkmidir.Karşılaştıracağımız bir sahne yok elimizde malesef.

Garp ve sengoku tehlikeli olduğu için değil Teachin oradan ayrılması gerektiği için saldırmadılar Teache.Bir taraftan Garp ve Sengoku diğer tarafta denizci askerlerinin yarısının olduğu yerde Teache saldırmaya çekindiler dersen komik olur.Hasar dahi almamış iki canavar orada çok rahat gömerlerdi o tayfayı.Zaten tayfada bağlılık olmadığı için herhangi bir çarpışmada çil yavrusu gibi dağılır o tayfa.Ben o yüzden Sakazukiyi karşılamadılar diyorum.Dikkat edersen o sahnelerde bir tanesi Teache bırak ben kaptan olayım çekiyor.O tayfa ile bu adamları yener diyorsan söyleyecek tek bir lafım yok :sapkali:

Sakazuki 2 tane direk aldığı deprem darbesinden sonra toplu katliam yapmaya çalışıyor.Üstelik ilk darbeden sonra kontraya çıkıyor adam.Ağzı ve burnundan gelen 3 5 damla kan dışında hasar almamış adam.Teach Sakazukiye vurmak için böyle bir pozisyon yakalayamaz kısa sürede.Baya bir uğraşması lazım o vuracak açıkları yakalaması için.Yani öyle yumruğu durdurur depremi çakarım denen saçmalık sadece Luffynin dövüşlerinde olur.Luffunin dövüşleri dışındaki dövüşlerde böyle aşırı saçma ve olağandışı durumlar olmuyor.

Ace ve Jimbei 5 günde anca bitirmiş vsyi.Jack inu ve neko ile 5 gün aralıksız savaşmış.Burada Jackin rakibi Luffy olsa Zunisha adaya su serpince Jack ölürdü.Bahsettiğim saçmalıklar bunlar yani.Senin görüşlerinle ilgili değil.Aokiji ve Akainu 10 gün dövüşmüşler ve anca bitirebilmişler dövüşü.Bu seviyelerdeki dövüşlerin sonucu iki üç hamlede asla bitmez.

Karasakal deprem meyvesini Wb'den çok daha iyi kullanır.Üstüne yami yami ile kombine ederse çok can yakar.
Ama Akainu da sağlam karşı saldırılar var,Teach'in buna dikkat etmesi lazım kazandım derken ölebilir.
BB bir tek hız konusunda geri kalır onun dışında Akainu'nun üstünde bir adamdır.

BB akainudan kaçtı diyenlere cevap yazmaya gerek yok ya.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık