Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sakazuki vs. Marco & Jozu & Vista

Kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    208
Zamanında yabancı bir platformda Sakazuki + Kizaru vs BM Korsanları diye konu açmıştım. KF'de millet dalga geçmişti. Kimse konuyu açanın nickine, avatarına bakmamış. :D

Neyse o sitede tartışma dönmüştü. Bizde orası ile dalga geçilmişti bunlar bir halt bilmiyor diye. Ne de olsa BM 3 Amiral, Katakuri de 1 Amiral alıyordu KF'de. Ne günlerdi. :D
Bizim forumun Amirallerin ve Mihawk'ın hakkını yediği kadar İngiltere, Afrika'nın hakkını yememiştir :D

Ben foruma girdiğim sıralar azılı bir amiral düşmanı ve Ace fanıydım, o zamanlardan kalmış olacak ki başbuğa vermemişim oyumu, iyi ki değiştirme şansımız varmış.

Ada yıkan yumruklardan sonra hiçbir şey olmamış gibi kalkıp sonrasında Wb tayfasının önünde poz kestiğinde, bu tartışma konusu başlamadan bitmeliymiş. Yaralı Akainu>Wb tayfası

iki tarafıda zorlayan çok güzel bir savaş olur aka dayanıklı hemde aşırı hasarı var ama güzel bir takım savaşıyla sahip oldukları meyvelerle çok zarar görerek olsa bile korsan tarafı kazanır gibi kazanırlar hala akanın haki seviyesini bilmiyoruz ama düşük olacağını sanmıyorum eğer hakisi aşırı yüksekse korsan tarafı kazanamaz

Amirallerin hepsi böyle gerçi ama bu adam resmen kitle imha silahı gibi. Sadece zemini lav yapsa vista savaş dışı zaten. Havada durabilen Marco ve meyvesi sayesinde sıcağa direnebilen jozu bir süre dayanırlar yine ama finalde kazanan yine akainu olur

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık