Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Sakazuki, İmparator Yenebilir mi?

İndirebilir mi ?

• Kullanılan toplam oy
    415
savaştığı younkou nun hafızasında akaınu adında güçlü bir denizci vardı bana kafa tutan diye yer edinebilir.

Sende de küçümseme söz konusu. Bence de Yonkou alamaz. Fakat bu adam boşuna filo amirali olmamıştır. Hani Sengokuluk, Garplık (yenilseler bile Yonkou ağızı yüzü dağıtacak tipler) konuma, Yonkou karşısında duramayacak adamı getirmezler.
Ya sinek muamelesi yapmazlar elbet ama Kaido ve Big Mom gibi sağlığı yerinde canavarlar magma falan dinlemez bence. Her zaman Marineford'da olduğu gibi karşısında kendine altın tepside sunulmuş bir yonkou kellesi bulamaz.

Kaido'yu yenme ihtimali: %41
Shanks'ı yenme ihtimali: %64
Big Mom'ı yenme ihtimali: %72
Teach'i yenme ihtimali: %78

Bu oranlara göre güç dağıtmıyorum. Sadece Akainu ile olan karşılaşmasına oran verdim. :oops:
Örneğin rakip Kizaru olsa Teach'e Shanks'tan daha çok şans verirdim büyük ihtimal.
Kizaru WB-Kaidou gibi tank tiplere ters bir adam aslında. Mesafesini koruması yeterli, zaten serideki en hızlı karakterlerden biri. Akainu'dan daha çok şansı var hatta.

Kizaru WB-Kaidou gibi tank tiplere ters bir adam aslında. Mesafesini koruması yeterli, zaten serideki en hızlı karakterlerden biri. Akainu'dan daha çok şansı var hatta.
Aynı fikirdeyim. Adamı seride çizen yok daha. Rayleigh çizdi aslında ama o da dövüş sırasında değil tam olarak. Kizaru o çiziği yerken başkasını kovalıyordu, Rayleigh araya girdi.

Teachi alır gerisini alamaz bana göre
En azından 2 Yonko'nun sonucunda hemfikiriz. ;)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık