Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Saikyou Densetsu Kurosawa

Yalnız, asosyal, kompleksli, alıngan, yardımsever, içine kapanık, çalışkan, agresif, dürüst, duyarlı, melankolik, fedakâr, paranoyak, duygusal... Birçok insanın kolaylıkla bağ kurabileceği bir karakter Kurosawa-san. Yanlış anlamaya ve yanlış anlaşılmaya fazlasıyla müsait bir tabiatı var. “Başkası adına utanç duyma” konusunda hissettirdikleri bakımından zirveyi oynayabilecek bir manga.

Mangakanın özgün çizim tarzı ve akıcı bir anlatımı var, an be an karakterlerin iç dünyasındaki düşüncelerin işlenişi gerçekten çok başarılıydı, Kaiji'deki performansının benzeri bu seride de var. Öte yandan bu manga kumar / akıl oyunu serisi olmamasına rağmen son arctaki dövüş stratejilerini okurken gülümsedim, huylu huyundan vazgeçmiyor değil mi? 😍

Övmek istediğim bir diğer konu ise dram ve komedi açısından yazarın denge kurma kabiliyeti. Manganın ortalarına kadar genelde üzücü şeyler meydana gelmesine rağmen, ileride okurları komedi yüklü olaylar ve sürpriz sonuçlar bekliyor.

Söylemek istediğim daha çok şey var ama uzatmayayım, seninle konuştuktan sonra mangayı birkaç gün içinde bitirmiştim ama düşüncelerimi toparlayıp yazmak biraz vakit aldı. Erifu ablayı da Fukumoto Hayran Kulübü’nün bir üyesi sayabiliriz artık, teşekkürler.😄

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık