Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sağ Kollar vs. Savaş Lordları

Sağ Kollar mı? Yoksa Shichibukai mi?

• Kullanılan toplam oy
    199
Yami Teach çok hax bir yeteneğe sahip ama henüz oradaki haliyle Shanks ile başa çıkabileceğini pek sanmıyorum. Akainu bile yüksek zorluk verirdi kendisine.

Kime soruyorsun? Ben Momonga Hancock'ı yener gibi bir laf etmedim. Birisi Hancock Momonga'ya tek attı dedi, bunun doğru olmadığını gösterdim. Yoksa Momonga Hancock'la eşit güçte olsa onu ayağına elçi diye göndermezlerdi. Yener yenmesine de tek atma diye bir olay yok. Sende tek atar falan demişsin, Hancock'ın tek attığı tek varlık bir Pasifista, Momonga bir Pasifista'dan daha değerlidir.
Yanlış anlaşılma oldu sanırım.Ben dövüşe devam edecekti etkili olacaktı dendiğini sandım da onun için yazdım.Yok akıllı ol demiş Momonga gibi yorumlar görünce.Ne bileyim Coby şimdi gittiği için koramirale yedirecek kadar zayıf görenler olabilir Hancock'u.

İshal çocuk King’e, Kata’ya ya da Benn’e tek atabilir mi?
Onun bir istisna olduğu açıkça ortada. WB'nin ve Sengoku'nun tek atamadığı adama başka türlü nasıl tek atsın? Sengoku bile Magellan'ın üzerinde bir karakter.

Bu olayın Caesar'ın Luffy'yi, Yeti kardeşlerin Zoro'yu yenmesinden bir farkı yok. Veya Jack'in 5 günde yenemediği Inuarashi ve Nekomamushi'yi kimyasal silahla hemen yenmesi gibi. Kimyasal silah işleri değiştiriyor, buna dayanıklılık falan fayda etmiyor.

Akainu bayıltan yumruk diyorsun da Akainu WB'nin gazabını çoğunu yiyip de bayilmayan adam. Az önce ogluna bir delik açmış. Akainu'ya vurduğu teknikle ada ikiye ayrılıyor da o boşluğa düşüyor ona ragmen bayilmamis herif giderken WB'ye beddua ediyordu. Ben bayılan Akainu görmedim. Aksine WB'nin kafasını yarısını alan bir Akainu gördüm.

Teach ölüme 5 dakkasi kalmış WB karşısında iki performans sergiledi diye sağ kol seviyesi olmuyor gözümde. Bence Teach'i vurduğu darbelerde aşırı abartılacak güçte değildi. Hele Akainu'ya vurulan darbeler ile kıyaslandığında arada muazzam bir fark var denilebilir.

Onun dışında Teach'i sağ kol kabul etsek bile yetmezler gibi geliyor bana.
WB'ye hasar vermenin Squardo'dan sonra bir önemi kalmadı. Rütbesi kor-amiral olmayan denizciler bile kılıç sokup, bazuka ile kafasına ateş edebildiler WB'nin. Bu şekilde bir Akainu savunması yapmak mantıksız.

Akainu'nun küfretmekten başka yapabileceği bir şey yoktu. WB dövüşe devam ederken, Akainu WB'ye küfür ederek ortadan kayboldu, ya korktu saklandı ya da karşılık verecek gücü yoktu yani bayıldı. Sai'nin Lao G'yi yerin dibine yollaması ve Lao G'nin küfretmekten başka bir şey yapamaması gibi. Başka bir izahı yok bunun.

5 dk 3 dk, buna karar vermek imkansız. WB belki Blackbeard olmasa 1 saat devam edip denizci karargahını kendisi ile beraber batıracaktı, bunları kesin olarak bilmek imkansız. Sengoku bile halen bu kadar gücün var mı diye şaşırdı Akainu'yu yerin dibine gönderince. Her türlü denizci üssünü yıkacak deprem yumruğunu bloklayabilen bir karakter Yami Teach, Ace'in yaptığı Banaro adasının devasa kale büyüklüğünde kayalarını yıkacak güçte saldırıları alıp gülen bir karakter. Shanks boşuna bu adamın gücünü anlatmadı, sen ve bazı arkadaşlarda bunca şeye rağmen adamın gücünü görmezden gelmeye devam ediyorsunuz.

Teach'e rağmen yenemeyebilirler, orası ayrı. Ama Yami Teach bir Yonko sağ kolu etmez demek her türlü yanlış olur.

Yanlış anlaşılma oldu sanırım.Ben dövüşe devam edecekti etkili olacaktı dendiğini sandım da onun için yazdım.Yok akıllı ol demiş Momonga gibi yorumlar görünce.Ne bileyim Coby şimdi gittiği için koramirale yedirecek kadar zayıf görenler olabilir Hancock'u.
Bir koramiralin bir şiçibukaiyi yenmesi neden imkansız olsun ki ? Amiraller doğuştan amiral etiketi ile mi doğuyorlar.Mfde façası çizilmeyen ender Koramirallerden birisi momonga.Roger fbsinde bile var adam.Gayet Hancocku patlatabilir yani.

Teach en az sağ kol olduğu için Ace'i öyle alabildi zaten Yami meyvesiyle.Bunun üzerinden birde Ace gömüyorlardı.Öyle bir meyve daha yiyince imparator olmak için bir sağ kol etsin zaten bir zahmet.

Bir koramiralin bir şiçibukaiyi yenmesi neden imkansız olsun ki ? Amiraller doğuştan amiral etiketi ile mi doğuyorlar.Mfde façası çizilmeyen ender Koramirallerden birisi momonga.Roger fbsinde bile var adam.Gayet Hancocku patlatabilir yani.
Kuzan ve Kizaru gibi koramiraller alabilir.Onlar koramiralken bile canavar olarak adlandırılmış mevkidaşı Saul'u rahatça öldürebiliyor.Ama böyle Momonga gibi deniz kralına bile tırsan tipler yapamaz onu.Deniz kralını bile içeriden kestim diyordu.Yani gitmiş yumuşak yerden kesmiş.Seviyesi ortada fazla zorlamaya gerek yok onu ortalama koramirallerden biri.Bir g5 lideri Vergo ile hatta Smoker ile dahi arasında fark var.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık