Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sağ Kollar vs. Savaş Lordları

Sağ Kollar mı? Yoksa Shichibukai mi?

• Kullanılan toplam oy
    199
Tamam işte Jinbe belki de komutan bile etmeyecek seviyede bir Ace'e kaybediyor.Fark daha beter.Queen orta zorlukta falan alır Jinbei'yi.

Oda bile ödüller hakkında açıklama gereği duymuş :D Senin ödül=güç olayı yalan oldu.

Bu yeni birşey değil ki geleli baya olmuştu.Adada kim ne yaptı tam olarak ne icraatta bulundu denizcilerin öğrenmesi güç diye herkese +50 verildi diyordu galiba.O tarz şeylerde güç tespitini zor yapıyorlar diye.Güçle alakası yok demiyor tam tersine güçle alakalı ama denizcilerin tam analiz edecek imkanı yok diyor.Kabaca veriliyor yani 40 verilecekse 50 yada 60 verilecekse herkese +50 şeklinde.

Bunların elinde cihaz yok ki zaten Toriko serisinde olduğu gibi.Ödüller kabaca veriliyor.Ama kabaca veriliyor derken yok sayılacak değerler önemsiz sadece.Arada 300 yada 500 milyon fark varsa bunlar önemsiz değil

Üye silindi 1004

Hancock'un gücü yüzünden gitmiyordur zaten. Kutsallardan önce tadına bakmak için gidiyordur. Nede olsa Hancock yakalandıktan sonra Charloss'un kölesi olacak.
Zaten Hancock’un tadını çıkarmadı mı Charloss? Eskiden genel olarak kutsalların kölesiydiler. Jinbei, Hancock ne bileyim Moria ne yapabilir ki? Bu tarz adamların peşine Coby reisi takarlar tabii.

Dof kafes açsa kafes kapanana kadar shiciler Dof'u korusa kazanırlar aslında. Eğer tek tek eşleşmezler ise shicilerin şansı var.

Bu yeni birşey değil ki geleli baya olmuştu.Adada kim ne yaptı tam olarak ne icraatta bulundu denizcilerin öğrenmesi güç diye herkese +50 verildi diyordu galiba.O tarz şeylerde güç tespitini zor yapıyorlar diye.Güçle alakası yok demiyor tam tersine güçle alakalı ama denizcilerin tam analiz edecek imkanı yok diyor.Kabaca veriliyor yani 40 verilecekse 50 yada 60 verilecekse herkese +50 şeklinde.

Bunların elinde cihaz yok ki zaten Toriko serisinde olduğu gibi.Ödüller kabaca veriliyor.Ama kabaca veriliyor derken yok sayılacak değerler önemsiz sadece.Arada 300 yada 500 milyon fark varsa bunlar önemsiz değil
Bu yeni değil zaten ama senin dediğin gibi tamamen ödül=güç anlamı falan çıkmıyor.Kaptanlarına göre de ödül alıyor yani bu adamlar.Güç ölçmenin zor olacağını söylüyor Oda çünkü herkesin kaptan etkisinden dolayı aldığı ödül aynı değil,diğer faktörler de en az kaptan etkisi kadar etkili zaten.

Ace'in yaptığı Luffynin 2 yıl önce yaptığı.. Lak diye denize atlamak
Sabonun yaptığı Lufffynin 2 yıl arada yaptığı. Bilerek gitmek.

Sabo ile Ace'i kıyas bile etmemek gerekiyor. Bastille ve Smoker.

Ace 3 veya 4. komutan seviyesi ise Jinbei nasıl sağ kol zorluyor ben de onu diyorum işte.
Sağ kol tutar dedim ben jinbe için.Koca ananın kılıcını durduran ve magma bloklayan birisi tutmakta zorlanmaz.Ace ile de berabere kalmıştı o sıra.Çaylaklık dönemlerinde o dövüş.O dönemden sonra kim ne kadar güçlendi bilmiyoruz da.Belki jinbei kendini daha çok geliştirdi biliyor muyuz ?

Dof kafes açsa kafes kapanana kadar shiciler Dof'u korusa kazanırlar aslında. Eğer tek tek eşleşmezler ise shicilerin şansı var.
Marco ve Kata'ya bir şey yapamaz kuş kafesi kapansa bile.Kata logia savunması yapıp çıkabilir,Marco da kesilse bile yeniden bedeni iyileşeceği için sıkıntı olmaz :D

Sağ kol tutar dedim ben jinbe için.Koca ananın kılıcını durduran ve magma bloklayan birisi tutmakta zorlanmaz.Ace ile de berabere kalmıştı o sıra.Çaylaklık dönemlerinde o dövüş.O dönemden sonra kim ne kadar güçlendi bilmiyoruz da.Belki jinbei kendini daha çok geliştirdi biliyor muyuz ?
Jinbei'nin yaşı Ace'nin yaşının iki katı nerdeyse eşit derecede güçlenmeleri bile oldukça abes olur yalnız :D Ki potansiyel farkıda devreye girer burada.O da Ace'in lehine.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık