Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sadakat

Sadık Olanlar Kimlerdir?

• Kullanılan toplam oy
    144
Yalnız ben burada yapana değil yapmayana saygı duyarım. Yani yapabilmeleri iyi bi şey değil bana göre. Ha zaten önceden dediğim gibi hiçbiri yapmaz bence.

Smoker demiş ki; Luffy'nin geçerli bir sebebi var ve bunu da tayfadakiler biliyor. Bu durumda, bu emri yerine getirmeleri gerekir. Sebebi bilmeselerdi, sorgulamaları gerekirdi.

Bu işin adamı net Zorodur.Hatta Big mom arcında orda Zoro olsa Luffy sanji ona saldırdığında böyle bir emir verse hatta vermese bile Zora sanjiyi anında keserdi bence.Jinbei ne kadar kaptan ne derse o dur kafasında gibi dursada sağ duyulu biriymiş gibi geliyor bana bir nakamasını öldüreceğine tayfayı terketmeyi yeğler.Zaman atlaması öncesi Robinde bunu yapabilirdi bencr ama şuan yapamaz gibi.

Önemli olan sebebin Zoro ya da X kişi açısından geçerliliği veya mantıksal durumu. Herkes kaptana bağlı olsa da herkesin de kendi doğruları var. Çoğu kişi böyle bir emri yerine getiremez. Zira böyle bir emir, emiri verenden ziyade emri uygulayacak kişi için daha zor bir sınavdır. İşin doğru/yanlış sürecini bir kenara bırakırsak şu bence kesin. Böyle bir eylemi gerçekleştirecek sadece 2 irade var tayfada; Zoro ve Jimbe.

Bu işin adamı net Zorodur.Hatta Big mom arcında orda Zoro olsa Luffy sanji ona saldırdığında böyle bir emir verse hatta vermese bile Zora sanjiyi anında keserdi bence.Jinbei ne kadar kaptan ne derse o dur kafasında gibi dursada sağ duyulu biriymiş gibi geliyor bana bir nakamasını öldüreceğine tayfayı terketmeyi yeğler.Zaman atlaması öncesi Robinde bunu yapabilirdi bencr ama şuan yapamaz gibi.
Zoro burada niye kesmemiş Ussop’u veya Sanji’yi?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık